LOFSDALENKerti kisasztal LOFSDALEN SZ60xH120 teakfa
Kerti kisasztal tömör FSC® teakfából. SZ60 x H120 x MA40 cm
Részletes Adatok
| Méret összeszerelve | Szélesség: 60 cm, Hosszúság: 120 cm, Magasság: 40 cm |
|---|---|
| Asztal magassága - padlótól a váz legalsó részéig | 38 cm |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 65 cm, Hosszúság: 129 cm, Magasság: 14 cm |
| Súly | 16,8 kg |
| Anyag | Váz: A teakfa természetes, karbantartást nem igénylő anyag. A tartós keményfa magas természetes olajtartalommal rendelkezik, amely megakadályozza a víz és a nedvesség felszívódását a fába. Ez nagyon ellenállóvá teszi a hőmérséklet változásaival és a párával szemben. Az idő múlásával a teakfán természetes módon ezüstszürke patina képződik. A teakfa természetes, karbantartást nem igénylő anyag. A tartós keményfa magas természetes olajtartalommal rendelkezik, amely megakadályozza a víz és a nedvesség felszívódását a fába. Ez nagyon ellenállóvá teszi a hőmérséklet változásaival és a párával szemben. Az idő múlásával a teakfán természetes módon ezüstszürke patina képződik. A teakfa természetes, karbantartást nem igénylő anyag. A tartós keményfa magas természetes olajtartalommal rendelkezik, amely megakadályozza a víz és a nedvesség felszívódását a fába. Ez nagyon ellenállóvá teszi a hőmérséklet változásaival és a párával szemben. Az idő múlásával a teakfán természetes módon ezüstszürke patina képződik. |
| Lábvédő kupak | Polietilén |
| Alak | négyszögletes |
| Kezelés | Kezeletlen |
| Szín | Natúr |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Az ilyen jelöléssel rendelkező termékek erdőkből származó alapanyaga igazoltan olyan erdőgazdálkodásból származik, amely megfelel az FSC® által előírt szigorú, környezettudatos és társadalmilag felelős termelés és gyártás feltételeinek. Keresse az FSC® jelzéssel ellátott termékeinket áruházainkban és online. |
| Utókezelés | A mellékelt útmutatóval összhangban kezelje a faolajjal. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Értékelések
Lofsdalen loungetafel
Prima. Prijs, kwaliteit en moment van levering.
Név: Adrie
Mooie tafel!
Een sierlijke teakhouten tuintafel die er ook qua afwerking mag zijn! Staat erg mooi bij onze nieuwe loungebank.
Név: Marian
Kiszállítás
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.


