SVANEKEÁllítható magasságú íróasztal SVANEKE 60x120 fehér
A SVANEKE állítható magasságú íróasztal lehetővé teszi, hogy a nap folyamán váltogasson az ülés és az állás között, így javítva a testtartását. Az íróasztal sima, elektromos magasságállítással rendelkezik, amelyet könnyedén vezérelhet a vezérlőpanellel. A fehér íróasztal minimalista dizájnnal és tiszta, egyenes vonalú asztallappal rendelkezik. SZ60 x H120 x MA70-119 cm
Jellemzők
- Elektromos: Könnyű és precíz magasságállítás
- Állítható magasság: 70-119 cm között állítható a magasság
- Kábelrendezés: Rendezze a kábeleit az asztallap alatt
- Ütközésgátló: Megakadályozza az ütközést a környező tárgyakkal
- Állítható lábak: Biztosítja a vízszintes és stabil asztalt
- Dekor furnér és acél: Masszív, tartós anyagok
- FSC® keverék: Ez a termék FSC-tanúsítvánnyal rendelkező erdőkből, újrahasznosított anyagokból és/vagy FSC által ellenőrzött fából készült
Elektromos
Ez az asztal elektromos motorral állítható, így egy gombnyomással könnyedén emelheti vagy süllyesztheti a magasságát. Az intuitív vezérlőpanel az asztallap szélén található. Az asztalt pontosan a kívánt ülési vagy állási magassághoz igazítható.
Állítható magasság
A magasságállítás funkciónak köszönhetően könnyedén váltogathat ülés és állás között munka közben. Dinamikusabb munkanapot tesz lehetővé a munkapozíció változtatásának lehetőségével. Állítsa be pontosan az ülési vagy állási magasságához, hogy javítsa testtartását és csökkentse a feszültséget.
Kábelrendezés
Az asztallap alatti kábelrendező háló megkönnyíti a kábelek rendszerezését. Ez segít rendben tartani a teret, hogy a kábelek ne lógjanak lazán és ne gubancolódjanak össze.
Ütközésgátló
Ha az asztal felfelé vagy lefelé állítás közben akadályt érzékel, az ütközésgátló rendszer megállítja és néhány centimétert visszahátrál. Ez segít megakadályozni az asztal vagy a környező tárgyak sérülését.
Állítható lábak
Az egyes lábak magasságának finomhangolásával stabilizálhatja az asztalt és biztosíthatja a stabil, vízszintes munkafelületet. Az állítható lábak különösen hasznosak, ha az asztal lejtős vagy egyenetlen padlón áll.
Dekor furnér és acél
Az íróasztal masszív acélvázból és tartós dekor furnér asztallapból áll. Minden felület fehér, így az asztal monokróm megjelenésű, amely a legtöbb irodába illik.
FSC® keverék
Az FSC® címke garantálja, hogy a termékben felhasznált anyagok FSC-tanúsítvánnyal rendelkező erdőkből vagy más ellenőrzött forrásból származnak. Az FSC-tanúsítvánnyal rendelkező termékek választásával segít megvédeni a világ erdőit.
| Típus | Íróasztal |
|---|---|
| Anyag | Melamin, PP (polipropilén), Forgácsolt lemez, Acél |
| Anyag | Fedőlap: Melamin, Forgácsolt lemez, Láb: Acél, Váz: Acél, Felület: Melamin |
| Szín | Fehér |
| Felszerelés | Állítható láb, Ütközésgátló, Kábelrendező, Szabadon álló, Állítható magasság |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 60 cm, Hosszúság: 120 cm, Magasság: 70-119 cm |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 67 cm, Hosszúság: 122 cm, Magasság: 13 cm |
| Súly | 25 kg |
| Csomagok száma | 2 |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | FSC® Mix |
| Anyag | Akrilnitril-butadién-sztirol, PC (polikarbonát), PVC, Polietilén-tereftalát, Acél |
| Méret | Szélesség: 15 cm, Hosszúság: 15 cm, Magasság: 12 cm |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 15 cm, Hosszúság: 20 cm, Magasság: 12 cm |
| - | |
| Transzformátor | Yes |
| Használat | Beltéri |
| Áramforrás | Elektromos csatlakozó |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Gyenge lapminőség, félrevezető leírás
Az én hibám. DE! Nem tudom milyen célt szolgál az acél keresztlécen lévő két lyuk, de szépen félrevezetett a leírással együtt, hogy oda kell becsavarnom két csavart. Miután mindkét lyukba megpróbáltam csavart csavarni, természetesen akkor realizáltam, hogy itt nincsen menet és nem a csavarral van a gond. A lap nem bírta el a másik oldalon azt a 2-3 csavarásomat és sérülés keletkezett a lap felső részében.
Név: Roland
2 hét után nem működik
2 hét után már nem működik a motor vagy az irányító része. Nem tudom felemelni, meg se mozdul.
Név: Magyar Kitti
Praktikus, kényelmes, egyszerű használni
Egyszerű és mégis esztétikus asztal. Nagyon könnyű használni, a magasságot másodpercek alatt lehet változtatni a gombok segítségével. Nagyon halk, szépen, egyenletesen emelhető. Masszív, minőségi alapanyagokból készült.
Név: Kitti
Kiváló ár-érték
Az asztal jól csomagolva érkezett. Szerelésnél a fém vázának (kereszttartójának) rögzítése “trükkös”, de ezt leszámítva kézenfekvő az összeállítás. Az asztal hozza az elvárásokat minden más tekintetben, a leírásnak megfelelően.
Név: Dani
Tökéletes állítható asztal
Egyszerű összeszerelés, tökéletes működés.
Név: nő
Nagyjából az amire számítottam
Szép finoman indul el és áll meg a motor, legmagasabb állásban sem billeg egy jókora monitorral rácsavarozva. Sajnálom, hogy nincs olyan gombja, hogy végállásig emelje az asztallapot és ne kelljen folyamatosan a "fel" gombot nyomvatartanom az emeléshez ha például állva használnám. Ami fura, hogy a vezérlő csak baloldalra helyezhető, nem csinálták meg szimmetrikusan a furatokat, hogy fel lehessen csavarozni jobboldalra is és ami még furább, hogy a lábában nincs kábelvezető csatorna, ahol a táp/monitor kábeleket el lehetne diszkréten vezetni. Mindent gyorskötözőzni kell és hosszabbító elosztót kétoldalú ragasztóval rögzíteni a lábán. Volt, aki ehhez a termékhez írta, hogy csak egyszer tudta fel-le mozgatni és többé nem mozdult meg - el kell olvasni a kézikönyvét, abban le van írva, hogy akkor egy üzemmódban van és mit kell csinálni.
Név: Benjámin
Kjempefornøyd
Jeg har aldri montert et eneste møbel før. Dette gikk smertefritt å bygge. Det bør nevnes at jeg har unormalt høy intelligens, men allikevel er jeg vanligvis ikke særlig praktisk anlagt. Pulten går opp og ned slik den skal, og ser slepen ut. Fem stjerner.
Név: Lasse
Feedabck Birou
Butonul de reglaj sa fie mai in lateral, acuma unde este pozitionat se poate atinge cu manerul de la scaun si se strica imediat. in rest materiale ok, functioneaza perfect.
Név: Razvan-George
Pret calitate bun
Cumparat la reducere. Stabil, usor de montat, functional.
Név: Felix
Foarte multumit de produs
Pro: Montarea este foarte usoara. Motorul merge bine, silentios. Stabil cand il ridici. Contra: alimentatea de la birou este butucanoasa si mai dificil sa o ascunzi. Ar fi mers blatul mai lat. Eu il folosesc cu 10-15kg
Név: Emy
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.

