LOFSDALEN + TANEKerti ülőgarnitúra LOFSDALEN + TANE 4-személyes sötét homok
Testreszabhatja és optimalizálhatja kertjét ezzel a kerti ülőgarnitúrával, amely a LOFSDALEN kerti asztalt és TANE kerti ülőgarnitúra elemeket kombinálja. A szett 4 ülőgarnitúra elemből áll, kényelmes párnákkal, és egy tömör FSC® teakfából készült kerti asztalból. Az elemeket könnyedén átrendezheti különböző kombinációkba, az igényeidnek megfelelően.
Jellemzők
- 4-személyes kerti ülőgarnitúra: 4 középső elem és 1 asztal
- Elemes ülőgarnitúra: Összeállítható a kertben rendelkezésre álló helynek megfelelően
- Gyorsan száradó habszivacs: A habszivacs gyorsan lecsepeg és szárad eső után
- Oldat festett akril szövet: UV-védett, víz- és foltálló
- Tömör FSC® teakfa: Kombinálja a tartósságot a természetes szépséggel
- Acél váz: Erős és tartós
- FSC® 100%: A termékben felhasznált fa- és erdőalapú anyagok felelősségteljesen kezelt, FSC® tanúsítvánnyal rendelkező erdőkből származnak.
Elemes ülőgarnitúra
Ez a kerti ülőgarnitúra 4 középső elemből és 1 kerti asztalból áll. Az elemes ülőgarnitúra egy rugalmas megoldás, amely az Ön igényeihez és kertjéhez igazítható.
Gyorsan száradó habszivacs
A kanapé gyorsan száradó, nyitott cellás szerkezetű habszivaccsal készült. Ezáltal a víz és a levegő könnyen átjut rajta, ahelyett, hogy felszívná a vizet. Ez azt jelenti, hogy a kanapé a széltől és a hőmérséklettől függően néhány órán belül lecsepeg és megszárad.
Oldat festett akril szövet
A tartós akril anyag UV-védett ellátott, hogy megakadályozza a szín fakulását. Víz- és foltálló is, ami azt jelenti, hogy nem szívja magába a vizet vagy a foltokat, például a szennyeződéseket, fagylaltot vagy italokat.
Tömör FSC® teakfa
A tömör FSC® teakfa egy természetes anyag, magas természetes olajtartalommal, amely segít megakadályozni a nedvesség felszívódását a fába. Idővel a teakfa természetes módon ezüstszürke patinát képez. A fa rendszeres olajozása ajánlott a megjelenése és tartóssága megőrzése érdekében.
Acél váz
A porfestett acél váz masszív és tartós. Az acél váz súlya jó stabilitást biztosít.
FSC® 100%
Az FSC® címke garantálja, hogy a termékben felhasznált anyagok FSC® tanúsítvánnyal rendelkező erdőkből vagy más ellenőrzött forrásból származnak. Az FSC® tanúsítvánnyal rendelkező termékek választásával segít megvédeni a világ erdőit.
A csomag a következő cikkekből áll
Részletes Adatok
| személyes | 4 |
|---|---|
| Kanapé | |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 292 cm, Magasság: 69 cm, Mélység: 92 cm, Ülésmagasság: 41 |
| Asztal | |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 60, Hosszúság: 120 cm, Magasság: 40 cm |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Részletes Adatok - Kerti ülőgarnitúra TANE középső modul sötét homokszínű
| Méret összeszerelve | Szélesség: 73 cm, Magasság: 69 cm, Mélység: 92 cm |
|---|---|
| Ülésmagasság | 41 |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 76 cm, Hosszúság: 123 cm, Magasság: 37 cm |
| Súly | 12 kg |
| Anyag | Váz: Acél, Hátoldal: Poliuretán hab, Ülésrész: Poliuretán hab, Láb: Polietilén |
| Lábvédő kupak | Polietilén |
| Díszpárna | |
| Ülőpárna | Anyag: 90% polipropilén/10% poliészter, Töltet: Poliuretán habszivacs, Szivacs sűrűség: 20 kg/m³, Belső párna: Textilén, Mosás: Nem, Fehérítés: Ne fehérítse, Gépi szárítás: Csak kézi szárítás, Vasalás: Ne vasalja, Vegytisztítás: Nem vegytisztítható, Útmutató: Csak kézi folttisztítás |
| Hátpárna | Anyag: 90% polipropilén/10% poliészter, Töltet: Poliuretán habszivacs, Szivacs sűrűség: 20 kg/m³, Belső párna: Textilén, Mosás: Nem, Fehérítés: Ne fehérítse, Gépi szárítás: Csak kézi szárítás, Vasalás: Ne vasalja, Vegytisztítás: Nem vegytisztítható, Útmutató: Csak kézi folttisztítás |
| Felszerelés | Gyorsan száradó huzat, A gyorsan száradó habszivacs nyitott-cellás struktúrájának köszönhetően időjárásálló, mert a víz és a levegő könnyedén és gyorsan áthalad rajta. A habszivacs gyorsan szárad, amely segít a penész kialakulásának megakadályozásában. |
| Kezelés | A porfestés védi a fémet a kopástól és rozsdától. A porfestés a por védőrétegként fémre való felhordásának folyamata. |
| Szín | Sötét homok |
| Tesztelt súly | 110 kg |
| Karbantartást nem igényel | Igen |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Utókezelés | Karbantartást nem igényel. Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Használat | Kültéri |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Részletes Adatok - Kerti kisasztal LOFSDALEN SZ60xH120 teakfa
| Méret összeszerelve | Szélesség: 60 cm, Hosszúság: 120 cm, Magasság: 40 cm |
|---|---|
| Asztal magassága - padlótól a váz legalsó részéig | 38 cm |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 65 cm, Hosszúság: 129 cm, Magasság: 14 cm |
| Súly | 16,8 kg |
| Anyag | Váz: A teakfa természetes, karbantartást nem igénylő anyag. A tartós keményfa magas természetes olajtartalommal rendelkezik, amely megakadályozza a víz és a nedvesség felszívódását a fába. Ez nagyon ellenállóvá teszi a hőmérséklet változásaival és a párával szemben. Az idő múlásával a teakfán természetes módon ezüstszürke patina képződik. A teakfa természetes, karbantartást nem igénylő anyag. A tartós keményfa magas természetes olajtartalommal rendelkezik, amely megakadályozza a víz és a nedvesség felszívódását a fába. Ez nagyon ellenállóvá teszi a hőmérséklet változásaival és a párával szemben. Az idő múlásával a teakfán természetes módon ezüstszürke patina képződik. A teakfa természetes, karbantartást nem igénylő anyag. A tartós keményfa magas természetes olajtartalommal rendelkezik, amely megakadályozza a víz és a nedvesség felszívódását a fába. Ez nagyon ellenállóvá teszi a hőmérséklet változásaival és a párával szemben. Az idő múlásával a teakfán természetes módon ezüstszürke patina képződik. |
| Lábvédő kupak | Polietilén |
| Alak | négyszögletes |
| Kezelés | Kezeletlen |
| Szín | Natúr |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Az ilyen jelöléssel rendelkező termékek erdőkből származó alapanyaga igazoltan olyan erdőgazdálkodásból származik, amely megfelel az FSC® által előírt szigorú, környezettudatos és társadalmilag felelős termelés és gyártás feltételeinek. Keresse az FSC® jelzéssel ellátott termékeinket áruházainkban és online. |
| Utókezelés | A mellékelt útmutatóval összhangban kezelje a faolajjal. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Értékelések
Kiszállítás
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.


