FJELLRYPEPop-up sátor FJELLRYPE 4-személyes szürk
A FJELLRYPE pop-up sátor gyors és könnyű felállítást kínál, vízálló tulajdonságokkal, légáteresztő, kétrétegű kialakítással és szellőzőnyílással a nagyobb kényelem érdekében. Ez a tartós, 3 személyes sátor száraz és kényelmes szabadtéri élményt nyújt. SZ228 x H228 x MA150 cm
Jellemzők
- Pop-up sátor: Gyors és könnyű felállítás
- 3-személyes: 3 fő részére alkalmas
- Vízálló, ragasztott varrások: Megakadályozza, hogy a víz átszivárogjon a sátor varrásán
- Kétrétegű kialakítás: Lélegző belső sátor és vízálló külső ponyva
- Hidrosztatikus besorolás: 2000 mm
- Szellőzőnyílások: A jobb klímáért a sátorban
- Vízálló padló: Megakadályozza a nedvesség bejutását a sátorba
- Cövekek mellékelve: 11 cövek és 6 V-cövek
Pop-up sátor
A FJELLRYPE praktikus felnyitható mechanizmussal rendelkezik, amely lehetővé teszi egy személy számára a sátor gyors és könnyű kibontását és felállítását. A váz előre összeszerelt, így nincsenek külön rögzítendő rudak. Végül fedje le a sátrat a külső ponyvával.
3-személyes
Ez a sátor 3 személy számára alkalmas, és egy helyiségből áll.
Vízálló, ragasztott varrások
A sátor tartós poliészter anyagból készült, vízálló, ragasztott varrással. A vízálló, ragasztott varrások megakadályozzák, hogy a víz átszivárogjon a sátor varrásán. Ez hozzájárul ahhoz, hogy a belső tér száraz és kényelmes maradjon esőben.
Dupla rétegű kialakítás és hidrosztatikus besorolás
Ez a sátor dupla rétegű kialakítással rendelkezik, amely egyszerre biztosítja a kényelmet és az elemek elleni védelmet. A belső sátor légáteresztő poliészterből készült, míg a külső sátorponyva vízálló, 2000 mm-es hidrosztatikus besorolással.
Szellőzőnyílások
A sátorban található szellőzőnyílások lehetővé teszik a levegő áramlását. Ez fontos a páralecsapódás csökkentése és a kellemes klíma fenntartása érdekében.
Vízálló padló
A sátor padlója vízálló polietilénből készült. A vízálló padló megakadályozza, hogy a talajból származó nedvesség bejusson a sátorba, ami hozzájárul ahhoz, hogy szárazon maradjon.
Cövekek mellékelve
A sátor biztonságosan rögzíthető a talajhoz a mellékelt 11 cövek és 6 V-cövek segítségével.
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 16 cm, Hosszúság: 90 cm, Magasság: 16 cm |
|---|---|
| Álló magasság | 135 cm |
| Méret | Szélesség: 228 cm, Hosszúság: 228 cm, Magasság: 150 cm |
| Súly | 4 kg |
| Személy | 4 |
| Alvókamra | 1 |
| Belső sátor | Légáteresztő poliészter |
| Külső sátor | 100% poliészter |
| Padló | Polietilén víztaszító |
| Rúd | Üvegszál, Impregnált nejlon |
| Felszerelés | Szellőző, Kettős rétegű, Vízálló ragasztott varrás |
| Tartalmaz | 11 sátorcövek + 6 V-sátorcövek |
| Szín | Szürke, Fehér |
| Víznyomás | 2000 mm |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.
