HENGEVINGPadpárna HENGEVING 45x100x6 cm
| Huzat | |
|---|---|
| Anyag | 100% pamut |
| Mosás | Nem |
| Fehérítés | Ne fehérítse |
| Gépi szárítás | Csak kézi szárítás |
| Vasalás | Ne vasalja |
| Vegytisztítás és mosás | Nem vegytisztítható |
| Útmutató | Vízzel folttisztítható |
| Súly | 180 g/m². |
| Huzat súlya | 200 g |
| Méret | Szélesség: 45 cm, Hosszúság: 100 cm, Magasság: 6 cm |
| Színezési mód | Nyomott |
| Felszerelés | Megfordítható |
| Szín | Többszínű |
| Dizájn | Virágos |
| Díszpárna | |
| Töltet | 90% pamut/5% poliészter/5% lyocell |
| Töltősúly | 1000 g |
| Általános | |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Ez a termék OEKO-TEX® STANDARD 100 tanúsítvánnyal rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy minden alkotóelemet független OEKO-TEX® intézmények tesztelnek, és megfelelnek a káros anyagokra vonatkozó szigorú határértékeknek. |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Cojín largo multiusos
Bonito y versátil cojín multiusos. Muy bien en relación calidad precio. Lo voy a usar en una silla de jardín y a veces en una banqueta larga tambien en el jardín según lo necesite. La tela es muy mona, el detalle de las asas está muy bien ya que ayuda a llevarlo dónde quieras de manera cómoda. Quiero comprar alguno más.
Név: María Asinción Fortuny
hübsches Kissen
Ich habe das Kissen auf meinem Balkonsessel und mag es. Hübsches Muster. Es ist kein sehr dickes Polster und fällt etwas in sich zusammen nach mehrmaligem Sitzen. Für mich passt es aber sehr gut :).
Név: Tina
Poduszka
Poduszka przyszła śmierdząca stechlizną. Jakość średnia, wymiar niezgodny z opisem bo nie ma 100cm, a jedynie 90. Producent nie zaleca prania co przy tym "zapachu" wyklucza poduszkę z użytkowania.
Név: Ola
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.