BRANDEÉtkezőszék BRANDE bézs szövet
Étkezőszék bézs szövettel párnázott üléssel és háttámlával. Hozzáillő acél lábakkal.
| Anyag | Habszivacs, Furnérlemez, Poliészter, Acél |
|---|---|
| Anyag | Ülés: Habszivacs, Furnérlemez, Poliészter, Hátoldal: Habszivacs, Furnérlemez, Poliészter, Láb: Acél |
| Váz | Acél |
| Ülés | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliéter habszivacs, Szivacs sűrűség: 20 kg/m³ |
| Háttámla | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliéter habszivacs, Szivacs sűrűség: 20 kg/m³ |
| Párnázott | Hát- és ülőrész |
| Szín | Bézs |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 45 cm, Magasság: 84 cm, Mélység: 52 cm |
| Karfákkal | Nem |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 58 cm, Hosszúság: 50 cm, Magasság: 44 cm |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | FSC® Mix |
| Súly | 5 kg |
| Tesztelt súly | 110 kg |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Megfelelő ár minőség arányban van a termék
a 4 db székből 2-nél kisebb billegés tapasztalható, ez azonban a használatát nem zavarja nagyon, elviselhető
Név: Végh Éva
Kiváló
Imádom
Név: Bàn
Szék
Egyszerű, de kényelmes funkkcióját tökéletesen betölti.
Név: Péter
Jó ár/érték arányú szép szék
Hátránya, hogy nehéz úgy összeszerelni, hogy ne billegjen kicsit. Ráülve nem inog legalább. Csontos fenék még igényel egy párnát.
Név: Gábor
Trpezarijska stolica BRANDE
Stolice su odlične. Kupio sam u Merkatoru 4 komada dolaze u paketu. Veoma se lako sastavljaju,za moju malu trpezariju se odlično uklapaju. Veoma su stabilne štof je lepo i kvalitetno ušiven. Ko ima mali prostor idealno se uklapa i lake su za održavanje, a ujedno veoma stabilne.
Név: Aleksandar
Ottime
Veramente un ottimo rapporto qualità prezzo, appena acquistate e subito usate, imbottitura che si sfila e lavabile, una parola OTTIME
Név: Francesco
Polecam
Za takie pieniądze ( kupione na promocji) polecam z czystym sumieniem, sama je złożyłam, wygodne, nie zajmują dużo miejsca. Pokrowce można ściągać do prania.
Név: Wiola
Sedie
Prezzo conveniente e sedie resistenti e belle. Arrivate in tempo
Név: Ibra
Відгук про стілець обідній
Якщо одним словом, то нормальний. Але є але. Рекомендувала би цей стілець для людей з низьким зростом до 156см. Стілець прям для них. Для високих та середнього зросту спинка низькувата. Попередня версія з високою спинкою (нажаль відсутня в продажу) була більш зручною для спини. Ця версія нагрузку з спини не знімає. Але є і плюс, за рахунок меншої висоти спинки на кухні більший простір. Не потрібно відсовувати стілець від столу щоб щось зробити. При зборці чомусь виходить нерівномірна щилина між спинкою та сидінням. Регулюваняя не допомагає її прибрати.
Név: Юлія
Vanskelig montering
Delene til stolene var veldig vanskelig å få satt sammen da hullene og gjengene ikke passet. Måtte være 2 stk og bruke litt rå makt for å få de sammen. Den ene stolen var det umulig å få inn alle skruene. Pen stol. Ok å sitte på.
Név: Marianne Haglund
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.