TAULOVBárszék TAULOV bézs szövet/króm
Szövet és króm. Állítható magassággal.
| Anyag | Habszivacs, Furnérlemez, Poliészter, Acél |
|---|---|
| Anyag | Ülés: Habszivacs, Furnérlemez, Poliészter, Acél, Hátoldal: Habszivacs, Furnérlemez, Poliészter, Láb: Acél |
| Ülés | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliuretán habszivacs, Szivacs sűrűség: 24 kg/m³ |
| Háttámla | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliuretán habszivacs, Szivacs sűrűség: 24 kg/m³ |
| Párnázott | Hát- és ülőrész |
| Szín | Bézs, Króm |
| Funkció | Gázpatron |
| Felszerelés | Állítható magasság |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 53 cm, Magasság: 83-104 cm, Mélység: 45 cm |
| Ülésmagasság | 62-83 |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 47 cm, Hosszúság: 56 cm, Magasság: 28 cm |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | FSC® 100% |
| Súly | 8 kg |
| Max. terhelhetőség | 110 kg |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
barkruk
heel tevreden
Név: Rita Cornillie
dobra
Dobra
Név: dobra
Magnifique
Je suis surprise de la qualité. Je suis ravie
Név: CHRISTELLE
Top
Facile à monter et confortable !
Név: Emilie
Elegante e leve
Comprei dois bancos para um balcão na cozinha. São bastante leves para manusear e têm uma construção robusta o suficiente para a sua utilização. Regulação de altura é bastante fácil. O acabamento cromado dá-lhe um acabamento sofisticado. No geral, têm uma boa relação qualidade/preço.
Név: José
Gerard
Perfeito e ideal para minha mesa de altura ajustável. Exatamente o que eu procurava: moderno e em promoção por um ótimo preço. Boa qualidade e fácil de montar. Recomendo.
Név: Gérard
Odličan proizvod
Jako zadovoljni ,boja sedela prelepa bež ,uklapa se u enterijer. Svaka preporuka za barsku stolicu ,za kutak za uživanje
Név: Sandra
TAULOV ΣΚΑΜΠΌ
Όπως ακριβώς το ήθελα! Πανεύκολο στη συναρμολόγηση, άνετο και πολύ όμορφο οπτικά! Σε μπεζ χρώμα το πήρα και σκέφτομαι να το αδιαβροχοποιήσω.
Név: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΑΡΔΗ
Snygg och skön stol
Otroligt fin och skön stol, passar perfekt vid köksön. Lätt att montera och står stadigt. Höj och sänk funktionen funkar superbra. Stort spann på höj och sänk så går att reglera bra efter resp möbel.
Név: Jennie
Chaise de bar
Commande facile, rapide; Très bonne qualité pour le moment, a voir dans le temps. Installation facile
Név: Didier
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.