FASTERHOLTKerti pad FASTERHOLT SZ138xMÉ61 natúr
Kerti pad acélból, műfából és polyrattanból. SZ138 x MA86 x MÉ61 cm
| Méret összeszerelve | Szélesség: 138 cm, Magasság: 86 cm, Mélység: 61 cm |
|---|---|
| Ülésmagasság | 45 |
| Karfa magassága | 65 cm |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 127 cm, Hosszúság: 71 cm, Magasság: 17 cm |
| Súly | 13 kg |
| Anyag | Váz: Acél, Hátoldal: A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. A műfa egy karbantartást nem igénylő szintetikus anyag, amely természetes fa megjelenésű. Műanyagból, például polisztirolból készül, amely tartós és időjárásálló anyagot képez. A műfa UV-védett, amely biztosítja a színek tartósságát. |
| Lábvédő kupak | Polipropilén |
| személyes | 2 |
| Felszerelés | Erkélyen is jól elfér |
| Kezelés | A porfestés védi a fémet a kopástól és rozsdától. A porfestés a por védőrétegként fémre való felhordásának folyamata. |
| Szín | Natúr |
| Tesztelt súly | 220 kg |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Utókezelés | Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Használat | Kültéri |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Rossz minőség
Összeszerelésnél a csavarok menete/ perselye szakadozik kifelé. A használati útmutatóban 2× felhívják a figyelmet, hogy jó húzd meg a csavarokat. De ha az ember kicsit jobban ráhúzza, szakad egyből a csavar. Amikor elsőnek szereltem össsze és ezt tapasztaltam vissza vittem a hibás elemet. Amint újra összeszereltem folyamatosan ezt tapasztaltam. Jó pàr csavar bele szakadt, de már nem viszem vissza. Fél áron vettem, de így sem mondanám, hogy megérte. Teljes áron semmiképp nem javaslom.
Név: Gulyás János
Strapabíró, kényelmes
Nagyon jó àr volt. Reggeli kàvézàshoz az erkélyen zseniális.
Név: Krisztina
Hódmezővásárhely
Nagyon kényelmes a pad, amit vásároltam. Könnyen össze lehetett szerelni. Praktikusnak találom, megérte az árát!
Név: Horváth Erika
Akciós - Megéri!!
Sikerült akciós áron megvenni, és néhány karcolás árán a kezemen egész gyorsan összeállítani. Kényelmes, várom a jó időt, hogy kihasználjam.
Név: Merk Ildikó
Tetszik
Szép, kényelmes, olyan amire számítottam. Talán valamivel kisebb mint gondoltam. Összerakni sem volt túl bonyolult, a kis asztalka középen praktikus!
Név: Rita
Wszystko zgodne z opisem
Ok
Név: Krzysztof
Tuinbank fasterholt
Prima bankje ….zorg er alleen wel voor dat je de bouten niet te strak aandraait, voor je het weet komt ie uit het frame en kun je er dus een nieuwe indoen die dwars door het riet gedraaid moet worden met een moer aan de buitenkant
Név: Marga van Oossanen
Rekommenderar inte
Rekommenderar inte, går inte att samla för allt är så snett att det inte går att skruva ihop. Verkar som något som kommer gå sönder första gången man sitter i den
Név: Sara
tuinbank
prima, gelukkig een vriend om het in elkaar te zetten voor een vrouw alleen best een klus
Név: Dicky
Градинска пейка
Много добро попадение за терасата. Много удобна и лесна за сглобяване.
Név: Елица
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.
