INDHOLTErkély asztal INDHOLT SZ43xH57 keményfa
Ajánlott termékek
Erkélyasztal olajozott FSC® keményfa asztallappal és fekete galvanizált acél vázzal. A vázban csavarok találhatók az erkélykorlát magasságának és távolságának beállításához. Használaton kívül az asztal összehajtható, hogy helyet takarítson meg. A tartós fát olajjal kezelték, hogy megvédjék és kiemeljék természetes színét. A fa rendszeres olajozása javasolt, hogy továbbra is megőrizze színét és megóvja a nedvességtől. Az acél galvanizált, ami segít megvédeni a kopástól és a rozsdától. SZ43 x H57 x MA61 cm
| Méret összeszerelve | Szélesség: 43 cm, Hosszúság: 57 cm, Magasság: 61 cm |
|---|---|
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 59 cm, Hosszúság: 62 cm, Magasság: 5 cm |
| Súly | 3,7 kg |
| Anyag | Váz: A galvanizáció segít megvédeni az acélt a kopás és a rozsda ellen. A galvanizáció egy olyan folyamat, amelynek során az acélra egy tartós és védelmező cinkréteget visznek fel. |
| Lábvédő kupak | Polipropilén |
| Alak | négyszögletes |
| Funkció | Összecsukható |
| Kezelés | Olajjal pácolt, A porfestés védi a fémet a kopástól és rozsdától. A porfestés a por védőrétegként fémre való felhordásának folyamata. |
| Szín | Fekete, Natúr |
| Felszerelés | Erkélyen is jól elfér |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Az ilyen jelöléssel rendelkező termékek erdőkből származó alapanyaga igazoltan olyan erdőgazdálkodásból származik, amely megfelel az FSC® által előírt szigorú, környezettudatos és társadalmilag felelős termelés és gyártás feltételeinek. Keresse az FSC® jelzéssel ellátott termékeinket áruházainkban és online. |
| Utókezelés | A mellékelt útmutatóval összhangban kezelje a faolajjal. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Its very beautiful and fits everywhere
Good quality
Név: Erdem
Erkély asztal
Tökéletes ár- érték arány
Név: Lipcsei Mária
Teljesen könnyen összerakható
A kívánt célnak megfelel.
Név: Dani
Nagyon megfelelő volt minden
Nagyon megfelelő volt minden, rendelés, szállítás, kiszolgálás, termék minőség , köszönöm
Név: Peresztegi Csaba
Szuper, a termékkel szemben támasztott elvarasaimnak maximálisan megfelel!!
Kiváló , gyors szállítás, pécsi kiszolgálását köszönöm, kedvesek, postai úton is minden ok volt!! Köszönöm
Név: Peresztegi Csaba
Erkély asztal
Jól használható Köszönöm
Név: Valenta Ferencné
Tökéletes
Masszív helytakarékos kis asztal,erkélyen használjuk
Név: Pannonhalmi Diána
Rendben.
A korlátra rögzítéssel nem volt probléma. Az elvárásainknak megfelel.
Név: András Kelemen
Rendben.
Azt kaptam, amit vártam.
Név: András Kelemen
Tökéletes kis asztal egy erkélyre
Kis panel erkélyre kerestünk helytakarékos asztalt. Elvileg van egy minimum korlátméret, amire fel lehet szerelni (ez az összeszerelési útmutatón szerepel), a miénk ennél kisebb, viszont egy kis kreativitással fel lehetett stabilan tenni. Nagyon szeretjük!
Név: Dominika
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.


