VENKerti ülőgarnitúra VEN 4-személyes natúr
Ajánlott termékek
Pihenjen kényelmesen a VEN kerti ülőgarnitúrával. Ez a 4-személyes garnitúra egy kanapéból, 2 kényelmes párnákkal ellátott székből és egy hozzájuk illő, FSC® keményfa asztallappal ellátott asztalból áll.
Jellemzők
- 4-személyes kerti ülőgarnitúra: 2-személyes kerti kanapé, 2 kerti szék és 1 asztal
- Luxus minőségű párnák: Tartós, struktúr-szövött huzattal
- Olajjal kezelt FSC® keményfa: A tartósságot és a természetes szépséget ötvözi
- Polyrattan: Időjárásálló szintetikus szövött anyag
- Acél váz: Erős és tartós
- FSC® 100%: A termékben felhasznált fa- és erdőalapú anyagok felelősségteljesen kezelt, FSC® tanúsítvánnyal rendelkező erdőkből származnak.
4-személyes kerti ülőgarnitúra
A szett egy 2-személyes kanapéból, 2 székből és 1 asztalból áll. Az összeillő ülőgarnitúra kényelmesen 4 fő befogadására alkalmas.
Luxus minőségű párnák
A mellékelt luxus ülő- és hátpárnák lehetővé teszik, hogy kényelmesen hátradőljön és ellazuljon. A párnák tartós, struktúr-szövött huzattal rendelkeznek, ami kopásállóvá teszi őket. Használaton kívül tárolja a párnákat beltéren, hogy megvédje őket az elemektől és meghosszabbítsa az élettartamukat.
Olajjal kezelt FSC® keményfa
Az FSC® keményfa természetes tartósságot, hosszú élettartamot és szépséget kínál. A fát olajjal kezelik, hogy megvédjék és kiemeljék természetes színét. A fa rendszeres olajozása ajánlott a színének megőrzése és a nedvesség elleni védelem érdekében.
Polyrattan
A polyrattan egy könnyű, mesterséges szövött anyag, amely természetes megjelenésű, miközben karbantartást nem igényel. A polyrattan időjárásálló, ami azt jelenti, hogy ellenáll a napnak, a nedvességnek és a hőmérséklet-változásnak.
Acél váz
A porfestett acél váz masszív és tartós. Az acél váz súlya jó stabilitást biztosít.
FSC® 100%
Az FSC® címke garantálja, hogy a termékben felhasznált anyagok FSC® tanúsítvánnyal rendelkező erdőkből vagy más ellenőrzött forrásból származnak. Az FSC® tanúsítvánnyal rendelkező termékek választásával segít megvédeni a világ erdőit.
| Ülőgarnitúra | 2-személyes kanapé, 2 szék, 1 asztal |
|---|---|
| Kanapé | |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 123 cm, Magasság: 75 cm, Mélység: 68 cm, Ülésmagasság: 43 |
| Anyag | Váz: Acél, Hátoldal: A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. |
| Típus | 2-személyes kanapé |
| Szék | |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 66, Magasság: 75 cm, Mélység: 68 cm, Ülésmagasság: 43 |
| Anyag | Váz: Acél, Hátoldal: A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. |
| Karfa magassága | 60 cm |
| Asztal | |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 56, Hosszúság: 93 cm, Magasság: 43 cm |
| Anyag | Váz: A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. |
| Asztal magassága - padlótól a váz legalsó részéig | 41 cm |
| Lábvédő kupak | Polipropilén |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 73/68 cm, Hosszúság: 116/116 cm, Magasság: 26/34 cm |
| Súly | 21,7/27,2 kg |
| Szín | Natúr |
| személyes | 4 |
| Tartalmaz | Luxus minőségű párnák tartós, struktúr-szövött huzattal |
| Kezelés | Olajjal pácolt, Porfestett |
| Díszpárna | |
| Ülőpárna | Anyag: 100% poliészter, Töltet: Poliuretán habszivacs/100% poliészter, szál, Szivacs sűrűség: 23 kg/m³, Belső párna: 100% polipropilén, Mosás: 30°C, Fehérítés: Ne fehérítse, Gépi szárítás: Csak kézi szárítás, Vasalás: Ne vasalja, Vegytisztítás: Nem vegytisztítható, Útmutató: Mindig hasonló színekkel mossa, Húzza be a cipzárt mosás előtt, Mosható huzat |
| Hátpárna | Anyag: 100% poliészter, Töltet: 100% poliészter szál, Belső párna: 100% polipropilén, Mosás: Nem, Fehérítés: Ne fehérítse, Gépi szárítás: Csak kézi szárítás, Vasalás: Ne vasalja, Vegytisztítás: Nem vegytisztítható, Útmutató: Vízzel folttisztítható |
| Max. terhelhetőség | 440 kg |
| Tesztelt súly | 440 kg |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | FSC® 100% |
| Utókezelés | A mellékelt útmutatóval összhangban kezelje a faolajjal. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Használat | Kültéri |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Kényelmes
Kényelmes és masszív garnitúra! Szép a színe, jók a párnák, az ülőfelület párnahuzatai moshatóak. Én 120 kg vagyok, meg se nyekken ha beleülök! Könnyű összeszerelni feltéve ha megvan minden, nálam egy zacskó csavar hiányzott, szerencsére volt itthon megfelelő, de azért bosszantó és ezért mínusz egy csillag!
Név: Csete Mihály
Tökéletes!
Nagyon szép, kényelmes mindenkinek csak ajánlani tudom.....
Név: Horn Győző
Szuper kenyelmes
5*
Név: Kata
Zahradní set VEN
Se zahradním setem jsme velmi spokojení a KONEČNĚ jsem po delší době a mnoha pokusech skládal něco, co mělo hlavu a patu (mnohokrát jsem se tak spálil u výrobků od jiných řetězců). Poměr cena/výkon 10/10. Celkově doporučuji!
Név: Hanzu
Zahradní nábytek
Montáž zabrala cca 1,5h jednou osobou. Vyplatilo se, velmi pohodlné, krásné, odolné vůči dešti. Doporučuji
Név: Michaela
Mye for pengene
I tillegg til fin pris, så ser det bra ut, og virker å være av god kvalitet.
Név: Øyvind S
Nu recomand
Am cumpărat acest set de terasă acum aproximativ trei ani, însă din păcate materialul s-a deteriorat foarte repede. Împletitura din care este realizat începe să se desprindă și să se dezintegreze, iar „paiele” sau fibrele ies din structură pe mai multe zone. Aspectul s-a degradat mult și setul nu mai arată deloc bine. Nu îl recomand dacă vă doriți un set de terasă rezistent pe termen mai lung.
Név: Andrada
Prachtig mooie set
Wij hebben deze set nu 2 jaar en ben er nog steeds zeer tevreden over. Stevig makkelijk schoon en netjes te houden. En prachtige kleur
Név: Anita
Комплект садових меблів
Придбали цей комплект садових меблів на свою маленьку терасу. Він досить компактний, якісний та зручний. Купували за знижкою, в світлому кольорі, який легко інтегрується в будь- який інтер'єр. Додали дрібний декор з цього ж магазину (горщики, ліхтарі, вази) і наша тераса стала неймовірно затишною. Рекомендуємо!
Név: Наталія
Divani esterni
Bellissimi ,comodi fedele alle immagini.
Név: Danila Giannatassio
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.


