BROMSFüggőfotel BROMS SZ83xMA113xMÉ70 natúr
Függőfotel acélból és polyrattanból. Lánccal, szerelőlemezzel és luxus minőségű párnákkal strapabíró, struktur-szövött huzattal. Csavarok nélkül. SZ83 x MA113 x MÉ70 cm
Részletes Adatok
| Méret összeszerelve | Szélesség: 83 cm, Magasság: 113 cm, Mélység: 70 cm |
|---|---|
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 83 cm, Hosszúság: 70 cm, Magasság: 65,6 cm |
| Súly | 8,17 kg |
| Anyag | Váz: Acél, Hátoldal: A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. |
| Díszpárna | |
| Ülőpárna | Anyag: 100% poliészter, Töltet: 100% polipropilén, Mosás: Nem, Fehérítés: Ne fehérítse, Gépi szárítás: Csak kézi szárítás, Vasalás: Ne vasalja, Vegytisztítás: Nem vegytisztítható, Útmutató: Vízzel folttisztítható |
| Hátpárna | Anyag: 100% poliészter, Töltet: 100% polipropilén, Mosás: Nem, Fehérítés: Ne fehérítse, Gépi szárítás: Csak kézi szárítás, Vasalás: Ne vasalja, Vegytisztítás: Nem vegytisztítható, Útmutató: Vízzel folttisztítható |
| Kezelés | A porfestés védi a fémet a kopástól és rozsdától. A porfestés a por védőrétegként fémre való felhordásának folyamata. |
| Szín | Natúr |
| Tesztelt súly | 110 kg |
| Tartalmaz | Lánc és rögzítőlap, Luxus minőségű párna strapabíró, struktur-szövött huzattal |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Utókezelés | Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Használat | Kültéri |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Értékelések
Szuper
Szuper
Név: LBT
Supermysig!
Bor typ i den för den är så skön! Kuddar ingick vilket var bra
Név: Mie
Καλή αγορά.
Πολύ καλή αγορά! Ιδανική για περιορισμένος χώρους,δεν έχει την ογκώδη βάση. Αρκετά ακριβή,την πήρα με έκπτωση...
Név: SIOPALI ANNA
Страхотен продукт
Много хубава и здрава,както и много удобна люлка! Добър избор!
Név: Лилия
Hängesessel broms
Die Aufbauanleitung war schlüssig und leicht zu versehen. Der Sessel macht einen sehr guten Gesamteindruck und ist sehr bequem und entspannend
Név: Hans-Gerhard Thomas
Gloria
La silla es muy bonita y muy fuerte, queda espectacular en mi terraza. Estoy encantada
Név: Gloria Hernández
Super bequem
Wir warten erst skeptisch da man nicht Probesitzen kann. Der Verkäufer hat uns eine Rücknahme in falle des Nichtgefallens schriftlich zugesichert. Was soll ich sagen, meine Mutter ist total begeistert. Danke an Jysk Trostberg für die tolle Beratung
Név: Maier
Excelent!
Tocmai ce l-am montat. E foarte robust, frumos si comod. Am mai pus doua arcuri sa amortizeze așezatul.
Név: Catalin Stan
Atenció al públic
Estem molt contents de l'atenció i assessorament rebut per part de la senyoreta Bea, simpàtica, professional i molt resolutiva. Dona gust anar a comprar a Jysk a Platja d'Aro. Moltes gràcies
Név: MARIA MONTSERRAT
Підвісне крісло
Замовили на магазині. Задоволена покупкою. Зручне. Легко кріпиться. Все необхідне в комплекті.
Név: Ольга
Kiszállítás
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.


