STORDÁllítható kerti fotel STORD szürke
Állítható kerti szék alumíniumból és polyrattanból. Fokozatmentesen állítható háttámlával és lábtartóval. Luxus minőségű párnákkal, amelyek tartós, struktur-szövött huzattal rendelkeznek.
| Méret összeszerelve | Szélesség: 66 cm, Magasság: 102 cm, Mélység: 78 cm |
|---|---|
| Ülésmagasság | 43 |
| Karfa magassága | 60 cm |
| Súly | 11,7 kg |
| Anyag | Váz: Az alumínium egy könnyű és elegáns anyag. Nagyon tartós, könnyű és nem rozsdásodik. Az alumínium nem igényel karbantartást, és nedves ruhával könnyen tisztítható. A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. Az alumínium egy könnyű és elegáns anyag. Nagyon tartós, könnyű és nem rozsdásodik. Az alumínium nem igényel karbantartást, és nedves ruhával könnyen tisztítható. |
| Lábvédő kupak | Polipropilén |
| Díszpárna | |
| Ülőpárna | Anyag: 100% poliészter, Töltet: Poliuretán habszivacs/100% poliészter, szál, Szivacs sűrűség: 25 kg/m³, Belső párna: 100% polipropilén, Mosás: Nem, Fehérítés: Ne fehérítse, Gépi szárítás: Csak kézi szárítás, Vasalás: Ne vasalja, Vegytisztítás: Nem vegytisztítható, Útmutató: Vízzel folttisztítható |
| Hátpárna | Anyag: 100% poliészter, Töltet: 100% poliészter szál, Belső párna: 100% polipropilén, Mosás: Nem, Fehérítés: Ne fehérítse, Gépi szárítás: Csak kézi szárítás, Vasalás: Ne vasalja, Vegytisztítás: Nem vegytisztítható, Útmutató: Vízzel folttisztítható |
| Funkció | Magas háttámlás, Hidraulikus pumpa, Fokozatmentesen állítható háttámla és lábtartó |
| Felszerelés | Erkélyen is jól elfér |
| Kezelés | A porfestés védi a fémet a kopástól és rozsdától. A porfestés a por védőrétegként fémre való felhordásának folyamata. |
| Szín | Szürke |
| Tesztelt súly | 110 kg |
| Tartalmaz | Luxus minőségű párna strapabíró, struktur-szövött huzattal |
| Karbantartást nem igényel | Igen |
| Összeszerelés | Összeszerelve |
| Utókezelés | Karbantartást nem igényel. Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Használat | Kültéri |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
1évet bírta
A rattan szálak millió darabra töredeznek. kuka az egész
Név: Mikula Tamás
Tökéletes!
Nagyon kényelmes, a párnak felhelyezése egyszerű... A szállitás is nagyon korrekt es gyors volt. Csak ajánlani tudom!
Név: Olaha
Guszta
Szeretni fogom. Talán annyi, hogy a lábnál lehetne rövidebb a szivacs, picit zavar, hogy adjusztálom a cipőm sarkával kimászáskor.
Név: Peter Sarkozi
Top service
Fijne stoel en super goed geholpen door de klantenservice. Top service geleverd en heel erg behulpzaam. Een pluim hiervoor!
Név: Debbie van spreeuwel
Dålig kvalité
Köp inte dessa stolar! Jysk borde ha slutat köpa in dessa för länge sedan. Redan efter andra säsongen började båda stolarna vittra sönder. Dom tål uppenbarligen inte att stå ute trots att de varit försedda med stolsskydd. Nu är stolarna redan redo för tippen. Tyvärr har vi ej kvittot kvar annars hade vi reklamerat stolarna. Urkass kvalité!
Név: Lars
Dårlig
Armlener gikk rottingen rett av etter 3-4 år, nesten ikke brukt, burde aldri vært solgt .
Név: Heidi
Pæne stole, men holdbarhed under al kritik.
Pæne stole, men uacceptabel holdbarhed Stolene er rigtig flotte og behagelige, og vi var glade for dem i starten. MEN allerede efter få år begyndte flettet at sprække og gå op flere steder. Det bliver hurtigt så slemt, at stolene ikke længere er til at bruge. Det undrer mig ærligt talt, at Jysk fortsat forhandler dem, når så mange oplever de samme problemer – det vidner ikke ligefrem om rettidig omhu. Meget skuffende, især i forhold til prisen.
Név: Michael Hansen
Mooie comfortabele stoel
Zit goed, is mooi en zat per twee heel goed verpakt. Wij hebben er 2 voor de prijs van 1 dus dat isn helemaal mooi meegenomen. Blij mee!
Név: PB
Bijzonder fijne stoel
fantastische stoelen, geweldig!! Zitten fantastisch ook om in te liggen, onderdelen die niet roesten. Goeie aankoop.
Név: lenie Quak
Stoel
Zeer goed
Név: Verboven
JUTLANDIA - Skandináv élet a szabadban
Tegye a nyarát kényelmessé minőségi JUTLANDIA® kerti termékekkel, amelyek nagyszerű áron ötvözik a modern dizájnt és a funkcionalitást.
Akár a kert egy napos zugát szeretné bebútorozni, akár nappalija kényelmét kívánja kiterjeszteni a teraszra, akár az erkélyen szeretne városi kertet kialakítani, a JUTLANDIA termékekben megtalálja a megoldást. A hagyományos dizájnú darabok és szezonális slágerek alkotta választék közös nevezője a skandináv jelleg.
A JUTLANDIA kerti bútorok zöme nem igényel karbantartást. A márka FSC®-tanúsítvánnyal rendelkező fából készült kerti bútorokat is kínál, ami azt jelenti, hogy az alapanyagként használt fa a természet, az állatok és az emberek számára egyaránt méltányos körülményeket biztosító, felelősségteljes erdőgazdálkodásból származik.
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.


