RYPESTARRSzőnyeg RYPESTARR 140x200 bézs
Méret:
Ajánlott termékek
| Anyaga elöl | 100% polipropilén |
|---|---|
| Hátrész anyaga | 100% juta |
| Használat | Beltér |
| Mosás | Nem |
| Útmutató | Vízzel folttisztítható |
| Fehérítés | Ne fehérítse |
| Gépi szárítás | Csak kézi szárítás |
| Vasalás | Ne vasalja |
| Vegytisztítás és mosás | Professzionális nedves tisztítás - enyhe eljárás |
| Méret | Szélesség: 140 cm, Hosszúság: 200 cm |
| Kötegmagasság | 6 mm |
| Súly elől | 1100 g/m². |
| Súly | 700 g/m². |
| Teljes súly elől+hátul | 1800 g/m². |
| Színezési mód | Amikor egy szövet szálában festett, akkor minden cérnaszál egyesével kerül festésre szövés előtt. Emiatt a szövött minták az anyag mindkét oldalán látszanak és a szín tartósabb. |
| Szín | Bézs |
| Dizájn | Mintás |
| Alak | négyszögletes |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Ez a termék OEKO-TEX® STANDARD 100 tanúsítvánnyal rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy minden alkotóelemet független OEKO-TEX® intézmények tesztelnek, és megfelelnek a káros anyagokra vonatkozó szigorú határértékeknek. |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Szőnyeg
Nagyon elégedett vagyok a szőnyeggel. Nem csúszik, a padlón , nincs szükség csúszásgátlóra.
Név: Ágnes
Nagyon szép
Könnyű takarítani, puha, szép, olyan mint a képen. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Szuper termék
Név: Jskawkk
Un covor excelent pentru apartament
Este ideal pentru sezonul primăvară- vară fiind ușor de întreținut,dar și ușor de transportat(eu locuind la etajul 4 al unui bloc de 4 etaje). Culorile și modelul sunt plăcute ochiului și se încadrează foarte bine în orice decor. Practic,nu trebuie decât să l cumperi și să l aspiri fără a te solicita suplimentar cu activități de întreținere. În plus,se poate transforma oricând intr un loc de joacă alături de copii dacă ai puțină imaginație și chef de joacă.
Név: Loredana
Koberec
Pekny, lahko sa upratuje. Vsetko ok
Név: Daša
Bel prodotto
Devo dire un bel tappeto e qualità prezzo nulla da dire.
Név: alessandro
Jättefin och prisvärd
Jättefin och prisvärd matta.
Név: Susanne
Koberec
krásny, kvalitné prevedenie, ľahko sa vysáva, dokonca aj strapce držia tvar a miesto
Név: Dáša
Vloerkleed
Ben zeer tevreden, makkelijk in onderhoud, ligt mooi plat met anti-slip eronder, vooral voor in het begin. Oogt neutraal maar toch warm.
Név: Claudine
Rejäl
En rejäl snygg matta, inga konstigheter
Név: Peter
Вписався гарно в інтер'єр
Якісний, плотний, гарно тримається на підлозі, не слизький
Név: Євген
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.