FASTERHOLTKerti pad FASTERHOLT SZ138xMÉ61 szürke
Kerti pad acélból, műfából és polyrattanból. SZ138 x MA86 x MÉ61 cm
Részletes Adatok
| Méret összeszerelve | Szélesség: 138 cm, Magasság: 86 cm, Mélység: 61 cm |
|---|---|
| Ülésmagasság | 45 |
| Karfa magassága | 65 cm |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 127 cm, Hosszúság: 71 cm, Magasság: 17 cm |
| Súly | 12,6 kg |
| Anyag | Váz: Acél, Hátoldal: A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. A műfa egy karbantartást nem igénylő szintetikus anyag, amely természetes fa megjelenésű. Műanyagból, például polisztirolból készül, amely tartós és időjárásálló anyagot képez. A műfa UV-védett, amely biztosítja a színek tartósságát. |
| Lábvédő kupak | Polipropilén |
| személyes | 2 |
| Felszerelés | Erkélyen is jól elfér |
| Kezelés | A porfestés védi a fémet a kopástól és rozsdától. A porfestés a por védőrétegként fémre való felhordásának folyamata. |
| Szín | Szürke |
| Tesztelt súly | 220 kg |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Utókezelés | Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Használat | Kültéri |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Értékelések
Szuper
3 éve vettem, imádom, szuper, mai napig hibátlan!
Név: Magdos
Nagyon silány minőség
Nagyon gyenge minőség , nyáron fedett helyen használtuk . Pár hónapot bírt ki és már pattogott is szét, darabokra töredezett. Senki ne vegye meg még akciósan sem. Konkrétan a váz maradt meg belőle.
Név: Vígh Renáta
gyenge minöség és túlárazott, két és fél éve vettük, vigyáztunk rá, fedett helyen használtuk de mégis tönkrement.
gyenge minőség
Név: Stöckert Tamás
Tuinbankje
Waardeloos. In elkaar zetten ging niet. Je kreeg de schroeven er niet in. Schroefdraad ging kapot en de moeren die in het bankje zaten lieten los
Név: Gerritse
Slechte kwaliteit
Na dat we heb bijna in elkaar hadden kwamen er 2 moeren die in het frame vast gelast zaten los slechte kwaliteit
Név: Inge
Trädgårdsbänk Falsterbo
I färdigt skick är den toppen - men vägen dit var lång och krävde assistans!!! Halvdan passform på många skruvar, inte kul!
Név: Åsa
Lavice
Nesedí díry na šrouby, šílená montáž
Név: Edita
Banco de jardin
Todo perfecto. Ha llegado antes de tiempo. Agradecer el asesoramiento de la Srta. Melani del jysk de Palafrugell , muy amable y me enseñó y busco todas las opciones para lo que yo buscaba.
Név: Magda
Dezamăgitor..
La montaj una din piulitele din lateral efectiv a iesit din cadru si a afectat integritatea bancii..plus la sfarsit and am asezato pe pozitie am descoperit ca lipseau 2 "dopuri"de la picioare.. Încet încet incep produsele de la jisk sa fie tot mai slab calitativ ..
Név: Florin
Hajosi muutamassa vuodessa
Ei muuten mitään valittamista, mutta hajosi 2-3 vuodessa. Tämän pitäisi kestää aurinkoa mutta ilmeisesti näin ei ole.
Név: Moro
Kiszállítás
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.
