VAMDRUPKávézó asztal VAMDRUP ÁTM70 sötétszürke
Kerek kerti kávézó asztal szürke színű, porfestett kő asztallappal. Hozzáilló porfestett acél vázzal. A porfestett kőből készült asztallap ellenáll a karcolásoknak, foltoknak és hőnek. ÁTM70 x MA72 cm
| Méret összeszerelve | Átmérő: 70 cm, Magasság: 72 cm |
|---|---|
| Asztal magassága - padlótól a váz legalsó részéig | 70 cm |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 78/9 cm, Hosszúság: 78/9 cm, Magasság: 6,5/68 cm |
| Súly | 20,2/2,4 kg |
| Anyag | Váz: Acél, Asztallap: A porfestés védi a fémet a kopástól és rozsdától. A porfestés a por védőrétegként fémre való felhordásának folyamata. |
| Lábvédő kupak | Polipropilén |
| Alak | kerek |
| Kezelés | A porfestés védi a fémet a kopástól és rozsdától. A porfestés a por védőrétegként fémre való felhordásának folyamata. |
| Szín | Szürke |
| Felszerelés | Erkélyen is jól elfér |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Utókezelés | Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Mooi en stevige bistro tafeltje
Gekocht zonder te zien in de winkel en we zijn niet teleurgesteld. Hele mooie tafels voelt degelijk en is een prettig maatje. Het wachten en elke cent waard, we zijn super blij ermee!
Név: Dagmar
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.


