AUSTRAFüggöny AUSTRA 140x300 bársony rózsaszín
Ajánlott termékek
| Anyag | 100% poliészter (50% újrahasznosított) |
|---|---|
| Mosás | 40°C |
| Fehérítés | Ne fehérítse |
| Gépi szárítás | Csak kézi szárítás |
| Vasalás | *Vasalás alacsonyabb hőfokon (max. 110ºC) |
| Vegytisztítás és mosás | Nem vegytisztítható |
| Útmutató | Mindig hasonló színekkel mossa, Szegés előtt mossa és szárítsa |
| Karbantartás | A hátoldalán keresztül kell vasalni |
| Függöny felsőrész | Behúzószalag és kampók, Bújtatható |
| Méret | 1 x SZ140 x MA300 cm |
| db/csomag | 1 darab |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Ez a termék OEKO-TEX® STANDARD 100 tanúsítvánnyal rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy minden alkotóelemet független OEKO-TEX® intézmények tesztelnek, és megfelelnek a káros anyagokra vonatkozó szigorú határértékeknek. |
| Tart. | Szegély |
| Függöny lerövidítése | A függöny a csomagban található felvasalható szegély és egy rongy segítségével könnyedén rövidíthető |
| Súly | 270 g/m². |
| Dizájn | Sima |
| Szín | Rózsaszín |
| Színezési mód | Színezett |
| Felszerelés | Bársony |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Kiváló
Szép a színe, vastag az anyaga, tetszik. Vasalása feladta a leckét, de sikerült rájönnöm (hátoldalán max gőzzel, max hőfokon). ajánlom.
Név: Erzsébet
Nagyon szép
Nagyon szép, a mérete is pont jó
Név: Horváth Kata
Nagyon jó
Jó minőség,szép szín.
Név: Vig Andrea
Kiváló
Nagyon jó minőségű függönyt kaptam. Az üzletben a kiszolgálás udvarias és szakszerű volt.
Név: Petőfi Ágnes
Függöny
Szép, minőségi termék. Többször vásároltam már kétféle színben is. Könnyen kezelhető.
Név: Krisztina
Szépség és túlzás
Előny: Maga a függöny önmagában szép! Szép a színe, az esése és jó az anyaga. Masszív, jó kiállású. Tetszik, hogy minden fényviszonynál más a színe, hol barnás, hol rózsaszínes. Hátrány: Nem sok hátránya lehet egy függönynek, inkább csak az ára. Borzasztóan túl van árazva. Csak akkor éri megvenni, ha ésszerű mértékre le van árazva. Túl van becsülve.
Név: Dézsi Emese Bernadett
Igénytelen varrás
A behúzó szalag varrása során nem vették figyelembe, hogy ha a ráncoláshoz meghúzza a vevő a húzó madzag tögzítve legyen. Mivel kb 10 cmre vissza volt hajtva a vége, így naívan azt hittem rögzítették, de nem. Így a ráncoláshoz a behúzás nem megoldott.
Név: Varga Tímea
Legjobb
Mályva színű fényzáró függöny. Nagyon szép, elegáns, minőségi darab.
Név: Andi
Nette gordijnen met een vreemde kleur
De gordijnen zijn mooi en netjes vooral als je ze gewassen en nat buiten in de wind hebt laten drogen hierna nog even hebt gestreken ook op maat maken en plooien naaien ging goed. De kleur is vreemd is het oud roze nee eerder oud roze met een beige bruine kleur erdoorheen . Ik heb ze in de aanbieding gekocht voor 15 euro per twee de volle prijs zou ( over de 50 euro) zou ik er niet voor over hebben vanwege de vreemde kleur.
Név: Janny
Prachtige kleur en stof
Onwijs mooie kleur en ze hangen heel mooi door het soort stof.
Név: Sab
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.


