KUBBKerti kaspó KUBB SZ36xH36xMA70 natúr
Ajánlott termékek
Natúr színű, fonott polyrattan kerti kaspó. Magas kialakítása ideális a kerti vagy teraszon lévő kompozíciók magasítására. A kaspó fagyálló, egész évben kültéren használható. Vízelvezető lyuk könnyen kialakítható rajta. SZ36 x H36 x MA70 cm
| Anyag | Polipropilén, Polyrattan (polietilén), Acél |
|---|---|
| Méret összeszerelve | Szélesség: 36 cm, Hosszúság: 36 cm, Magasság: 70 cm |
| Belső méret | Szélesség: 34 cm, Hosszúság: 34 cm, Magasság: 26 cm |
| Szín | Natúr |
| Súly | 3 kg |
| Felszerelés | Könnyű súlyú |
| Vízelvezető lyuk | Vízelvezető lyuk könnyen kialakítható |
| Használat | Kültéri |
| Fagyálló | Igen |
| Kezelés | Porfestett |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Donica
Donica jest bardzo efektowna, wykonana z dobrego materiału, u mnie stoi na tarasie i deszcz jej niestraszny.
Név: Teresa
Prachtige plantenbak
Ik had eerder een foute bestelling gemaakt maar de klantendienst heeft mij enorm goed geholpen om dit in orde te maken! Ik heb ook de kleinere versie van deze plantenbak en als set is het nog mooier! Bedankt voor alle hulp! Wij zijn super tevreden!
Név: Lvl
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.

