EJDRUPTv-állvány EJDRUP 1 polcos bézs
Acél. 32-65 hüvelykes TV-hez illik. Zárható kerekeket és állítható lábakat is tartalmaz. SZ100 x MA116 x MÉ55 cm
Részletes Adatok
| Típus | TV-asztal |
|---|---|
| Anyag | Acél |
| Anyag | Előlap: Acél, Fedőlap: Acél, Láb: Acél, Váz: Acél, Polc: Acél |
| Szín | Bézs |
| Felszerelés | 32-65 hüvelykes tévékhez, Szabadon álló |
| Tartalmaz | 1 polc, 4 állítható láb, 4 kerék |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 100 cm, Magasság: 116 cm, Mélység: 55 cm |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 46 cm, Hosszúság: 108 cm, Magasság: 8 cm |
| Súly | 11 kg |
| Max. terhelhetőség | 50 kg |
| Csomagok száma | 1 |
| További információ | VESA méretek: 100x100 mm 100x200 mm 200x100 mm 200x200 mm 300x100 mm 300x200 mm 300x300 mm 300x400 mm 400x200 mm 400x300 mm 400x400 mm 500x200 mm 500x300 mm 500x400 mm 600x200 mm 600x300 mm 600x400 mm |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Értékelések
Todella kätevä ja käytännöllinen
Tämä on todella kätevä. Ostimme vanhemmille ja nyt mm. siivoaminen on helppoa myös tv alta koska jalustaa voi liikutella helposti versus aikaisempi painava tv taso.
Név: Virpi
Tv jalusta
Täydellinen televisiolle ja muulle tarvittavalle
Név: Anne
Zła jakość i nielogiczny montaż
Stojak jest wykonany tandetnie, otwory są niespasowane, sporo trzeba dopasowywać na siłę, milion śrubek, każda z inną głowicą (trzeba niewspółmiernie dużej ilości narzędzi jak na taki sprzęt). Długości śrub nieprzemyślane, przez co trzeba stosów podkładek. Kąt tv po zawieszeniu jest odwrotny - odchyla się do tyłu. Jedynie w miarę ładnie wygląda. Nie polecam.
Név: Kaja
Mobiel tv-meubel
Ontzettend praktisch meubel. Het is heel stevig en wat heel fijn is is dat je het ontzettend makkelijk kunt verplaatsen. In ons geval staat het aan het voeteneind van het bed, dus met het bed verschonen ideaal. Verder geen tierelantijnen, gewoon super handig.
Név: Leontine
Robust
Pænt og robust tvbord
Név: Lisbeth
super, nadočekávání
stojan je bitelný, pořádný a funguje skvěle i moc dobře vypadá, jsem fakt moc spokojená, i cena je velmi příjemná
Név: Tereza
Prisvärd och snygg
Ser lika fin ut som en dyrare variant. Känns hållbar. Den beige färgen smälter in bra. Lite komplicerad att bygga ihop så bra om man är två personer.
Név: Jonna
Utmärkt
Alldeles utmärkt. Tydliga anvisningar. Stabil, rullar mjukt på parkett. Rimligt pris!
Név: Mikael
Τέλεια!
Πολύ σωστή ενημέρωση για την εξέλιξη της αποστολής. Το προϊόν όπως είχε περιγραφεί και πολύ καλή ποιότητα.
Név: Lambros
PERFECTO
Lo recomiendo al 100% Me costó un poco montarlo yo sola, pero basta seguir el manual y tener paciencia. Lo compré para mi bravia de 50 pulgadas y la soporta perfectamente. Las ruedas son un plus!!
Név: Maria
Kiszállítás
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.
