LYSTRUPKanapéágy LYSTRUP 2-személyes sötétszürke szövet
Ajánlott termékek
Részletes Adatok
| Típus | 2-személyes kanapéágy |
|---|---|
| Anyag | LVL, PP (polipropilén), Furnérlemez, Poliészter, Poliuretán habszivacs, Tömör gumifa, Acél |
| Anyag | Ülés: LVL, PP (polipropilén), Furnérlemez, Poliészter, Poliuretán habszivacs, Acél, Hátoldal: LVL, PP (polipropilén), Poliészter, Poliuretán habszivacs, Acél, Karfa: Furnérlemez, Poliészter, Poliuretán habszivacs, Láb: Tömör gumifa |
| Ülés | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliuretán habszivacs, Szivacs sűrűség: 45/20 kg/m³ |
| Karfa | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliuretán habszivacs, Szivacs sűrűség: 16/20 kg/m³ |
| Kihajtható rész | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliuretán habszivacs, Szivacs sűrűség: 45/20 kg/m³ |
| Szín | Sötétszürke |
| Felszerelés | Tároló nélkül |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 165 cm, Magasság: 85 cm, Mélység: 97 cm |
| Ülésmagasság | 48 |
| Ülés mélység | 61 |
| Fekvőfelület | Szélesség: 141 cm, Hosszúság: 195 cm |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 117 cm, Hosszúság: 142 cm, Magasság: 70 cm |
| Súly | 71 kg |
| Maximális terhelés ülésenként | 110 kg |
| Maximális terhelés a fekvőfelületen | 220 kg |
| Csomagok száma | 2 |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Az ilyen jelöléssel rendelkező termékek alapanyaga FSC®- tanúsított erdőkből származó fa, újrahasznosított anyagok és/vagy FSC® kontrollált fa keveréke. Habár a kontrollált fa nem FSC®- tanúsított erdőkből származik, de mérsékli a veszélyét annak, hogy az alapanyag elfogadhatatlan forrásból származzon. Keresse az FSC® jelzéssel ellátott termékeinket áruházainkban és online. |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Értékelések
Szuper
Àr- érték arànyban verhetetlen! Akcióban meg főleg!
Név: Péter
Vendégágynak vettük
Jó ár/érték arány. Célnak megfelel.
Név: G
Tökéletes vendégágy
Kis helyet foglal, nagyon praktikus, hogy előre nyílik. Viszonylag kemény az ülő/fekvő felülete. De vendégágynam tökéletes, főleg ezen az áron
Név: Boros Noémi
Lystrup soffa.
En mycket fin soffa. Den är exakt som bilderna visar. Färgen stämmer också. Lätt att montera. Beskrivning mycket bra. Jag är reumatiker men klarar lätt att dra upp sängen så att den blir bäddbar. Kan rekommendera den.
Név: Marie-Louise
Perfect
Geen verbetering nodig. Is goed stevig, makkelijk in elkaar te zetten. Heel makkelijk naar bed te krijgen. Het bed is ook stevig. Op het hoofdeind kun je gewoon rechtop zitten als je nog tv wilt kijken bijv. Zakt dan niets door maar blijft stevig voelen. Nooit gedacht dat ik zo een mooie bank met een zeer redelijke prijs zou kunnen aanschaffen. Er lijkt aan alles gedacht bij deze bank.
Név: Nelleke
sedačka
jednoduché sestavení
Név: Blanka
Bäddsoffan
Smidigt med hemleverans. Lättförståelig instruktion Snyggt blev det i rummet
Név: Rose-Mari Kangert
Firme y bueno
Buenos materiales
Név: Juan David
Низька якість дивану
Диван виготовлений неакуратно: оббивка в одному місці прикріплена криво. Загалом вигляд охайний, окрім цього нюансу. Але знизу видно, що все прикріплено скобами дуже хаотично та неохайно. І це ще не найбільший недолік. Диван має дуже сильний запах клею чи тирсоплити з якої зроблений. Стоїть уже тиждень у кімнаті, але запах досі не вивітрився. Дуже сподіваюся, що з часом це мине і що ці випари не є шкідливими.
Név: Наталія
Divano letto
Divano letto consigliato, è più bello dal vivo che in foto. Ottimo materiali. Un pó dura la seduta ma come letto è comodo e veloce da aprire.
Név: Daniela
Kiszállítás
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.