DAGSTRUPPuff DAGSTRUP háttámlával bézs szövet
Szövet huzattal. A háttámlát tetszés szerint lehet elhelyezni vagy akár eltávolítani. SZ112 x MA80 x MÉ112 cm
| Típus | Kerti szék |
|---|---|
| Anyag | Habszivacs, LVL, PP (polipropilén), Forgácsolt lemez, Furnérlemez, Poliészter, Tömör gumifa, Acél |
| Anyag | Ülés: Habszivacs, LVL, PP (polipropilén), Forgácsolt lemez, Furnérlemez, Poliészter, Acél, Hátoldal: Habszivacs, LVL, PP (polipropilén), Forgácsolt lemez, Furnérlemez, Poliészter, Acél, Láb: PP (polipropilén), Tömör gumifa, Acél |
| Váz | Furnérlemez |
| Ülés | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Habszivacs, Szivacs sűrűség: 52/21/11 kg/m³ |
| Háttámla | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Habszivacs, Szivacs sűrűség: 21 kg/m³ |
| Töltet | 100% poliészter, 100% poliészter (100% újrahasznosított) |
| Külső huzatanyag | 100% poliészter |
| Szín | Bézs |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 112 cm, Magasság: 80 cm, Mélység: 112 cm |
| Ülésmagasság | 40 |
| Összeszerelés | Összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 113 cm, Hosszúság: 113 cm, Magasság: 37 cm |
| Súly | 38 kg |
| Max. terhelhetőség | 110 kg |
| Maximális terhelés ülésenként | 110 kg |
| Csomagok száma | 1 |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | FSC® 100% |
| Útmutató | A törléshez nedves kendőt használjon |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Za svaku preporuku
Iskreno, bojao sam se kako će izgledati, kako će to biti u prostoru, ali ovo je presjajan komad namještaja. Priznajem da me malo zbunio gornji dio, mislio sam da je nekako fiksiran za donji, ali pomičan je što je isto zapravo super za korištenje da se namjesti bilo kada - najbolje kako moze.
Név: Nikola
Bello e comodo
Ottimo, seduta singola ma molto larga, lo schienale solo appoggiato non si sposta e sostiene bene, comoda anche la seduta
Név: Alessandro
Suosittelen!
Ostimme raheja kaksi ja laitoimme ne vierekkäin, jotta saimme näistä sohvan. Laatu on paljon parempi kun osasin odottaa. Tyynyt pysyvät todella tukavasti paikallaan ja rahin alla on säilytystilaa. Todella hyvät istua.
Név: Henriikka
Mega lækker puf
Den er så god at sidde i, og fungerer mere som en lille sofa end en puf. Dejlig stor. Kan kun anbefales.
Név: Johanne
okazały
Bardzo efektowny, okazały fotel, dopracowane rozwiązanie z oparciem,
Név: Monika
Wygodna modna pufa
Duża wygodnia pufa ze sprężynami. Polecam
Név: Joanna
Odlično
Zelo udoben fotelj, dovolj velik!
Név: maja
Πουφ καναπές
Ολα τέλεια !!
Név: Γεράσιμος
Nöjd!
Så nöjd med min fina fåtölj. Färgen, tyget och storleken. Superfin!
Név: Anna
Super chauffeuse
Chauffeuse de bonne qualité, assise confortable (avec ressorts), joli revêtement.
Név: Leïla
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.