LOFSDALEN + VOSSKerti ülőgarnitúra LOFSDALEN + VOSS 2-személyes fekete
Teremtsen hangulatos helyet a kertjében ezzel a 2-személyes kerti ülőgarnitúrával, amely a LOFSDALEN kerti asztalt és a VOSS kerti kanapét kombinálja. Ez a 2-személyes szett egy kényelmes párnákkal rendelkező fekete kanapéból, és egy tömör FSC® teakfából készült kerti asztalból áll.
Jellemzők
- 2-személyes kerti ülőgarnitúra: 2-személyes kerti kanapé és 1 asztal
- Luxus minőségű párnák: Tartós, struktúr-szövött huzattal
- Tömör FSC® teakfa: Kombinálja a tartósságot a természetes szépséggel
- Polyrattan: Időjárásálló szintetikus szövött anyag
- Acél váz: Erős és tartós
- Mosható huzat: A párnahuzat eltávolítható és 30°C-on mosható
- FSC® 100%: A termékben felhasznált fa- és erdőalapú anyagok felelősségteljesen kezelt, FSC® tanúsítvánnyal rendelkező erdőkből származnak.
2-személyes kerti ülőgarnitúra
A szett egy 2-személyes kanapéból és 1 asztalból áll. Az összeillő ülőgarnitúra kényelmesen 2 fő befogadására alkalmas.
Luxus minőségű párnák
A mellékelt luxus ülő- és hátpárnák lehetővé teszik, hogy kényelmesen hátradőljön és ellazuljon. A párnák tartós, struktúr-szövött huzattal rendelkeznek, ami kopásállóvá teszi őket. Használaton kívül tárolja a párnákat beltéren, hogy megvédje őket az elemektől és meghosszabbítsa az élettartamukat.
Tömör FSC® teakfa
A tömör FSC® teakfa egy természetes anyag, magas természetes olajtartalommal, amely segít megakadályozni a nedvesség felszívódását a fába. Idővel a teakfa természetes módon ezüstszürke patinát képez. A fa rendszeres olajozása ajánlott a megjelenése és tartóssága megőrzése érdekében.
Polyrattan
A polyrattan egy könnyű, szintetikus szövött anyag, amely természetes megjelenést kölcsönöz a bútornak, miközben karbantartást nem igényel. Időjárásálló, ami azt jelenti, hogy ellenáll a napnak, a nedvességnek és a hőmérséklet-változásnak.
Acél váz
A porfestett acél váz masszív és tartós. Az acél váz súlya jó stabilitást biztosít.
Mosható huzat
A párnák cipzáras huzattal rendelkeznek, amely könnyen levehető és 30°C-on mosógépben mosható a frissesség és a tisztaság megőrzése érdekében. A párna töltete nem mosható.
FSC® 100%
Az FSC® címke garantálja, hogy a termékben felhasznált anyagok FSC® tanúsítvánnyal rendelkező erdőkből vagy más ellenőrzött forrásból származnak. Az FSC® tanúsítvánnyal rendelkező termékek választásával segít megvédeni a világ erdőit.
A csomag a következő cikkekből áll
Részletes Adatok
| személyes | 2 |
|---|---|
| Kanapé | |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 160 cm, Magasság: 72 cm, Mélység: 86 cm, Ülésmagasság: 26 |
| Asztal | |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 60, Hosszúság: 120 cm, Magasság: 40 cm |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Részletes Adatok - Kerti kanapé VOSS 2-személyes fekete
| Méret összeszerelve | Szélesség: 160 cm, Magasság: 72 cm, Mélység: 86 cm |
|---|---|
| Ülésmagasság | 26 |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 86 cm, Hosszúság: 163 cm, Magasság: 38 cm |
| Súly | 30.5 kg |
| Anyag | Váz: Az alumínium egy könnyű és elegáns anyag. Nagyon tartós, könnyű és nem rozsdásodik. Az alumínium nem igényel karbantartást, és nedves ruhával könnyen tisztítható. A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. |
| Lábvédő kupak | Polipropilén |
| Díszpárna | |
| Ülőpárna | Anyag: 100% poliészter, Töltet: Poliuretán habszivacs, Szivacs sűrűség: 25 kg/m³, Belső párna: 100% polipropilén, Mosás: 30°C, Fehérítés: Ne fehérítse, Gépi szárítás: Csak kézi szárítás, Vasalás: Ne vasalja, Vegytisztítás: Nem vegytisztítható, Útmutató: Mindig külön mossa, Húzza be a cipzárt mosás előtt, Mosható huzat |
| Hátpárna | Anyag: 100% poliészter, Töltet: 100% poliészter szál, Belső párna: 100% polipropilén, Mosás: 30°C, Fehérítés: Ne fehérítse, Gépi szárítás: Csak kézi szárítás, Vasalás: Ne vasalja, Vegytisztítás: Nem vegytisztítható, Útmutató: Mindig külön mossa, Húzza be a cipzárt mosás előtt, Mosható huzat |
| személyes | 2 |
| Kezelés | A porfestés védi a fémet a kopástól és rozsdától. A porfestés a por védőrétegként fémre való felhordásának folyamata. |
| Szín | Fekete |
| Tesztelt súly | 220 kg |
| Tartalmaz | Luxus minőségű párnák tartós, struktúr-szövött huzattal |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Utókezelés | Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Használat | Kültéri |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Részletes Adatok - Kerti kisasztal LOFSDALEN SZ60xH120 teakfa
| Méret összeszerelve | Szélesség: 60 cm, Hosszúság: 120 cm, Magasság: 40 cm |
|---|---|
| Asztal magassága - padlótól a váz legalsó részéig | 38 cm |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 65 cm, Hosszúság: 129 cm, Magasság: 14 cm |
| Súly | 16,8 kg |
| Anyag | Váz: A teakfa természetes, karbantartást nem igénylő anyag. A tartós keményfa magas természetes olajtartalommal rendelkezik, amely megakadályozza a víz és a nedvesség felszívódását a fába. Ez nagyon ellenállóvá teszi a hőmérséklet változásaival és a párával szemben. Az idő múlásával a teakfán természetes módon ezüstszürke patina képződik. A teakfa természetes, karbantartást nem igénylő anyag. A tartós keményfa magas természetes olajtartalommal rendelkezik, amely megakadályozza a víz és a nedvesség felszívódását a fába. Ez nagyon ellenállóvá teszi a hőmérséklet változásaival és a párával szemben. Az idő múlásával a teakfán természetes módon ezüstszürke patina képződik. A teakfa természetes, karbantartást nem igénylő anyag. A tartós keményfa magas természetes olajtartalommal rendelkezik, amely megakadályozza a víz és a nedvesség felszívódását a fába. Ez nagyon ellenállóvá teszi a hőmérséklet változásaival és a párával szemben. Az idő múlásával a teakfán természetes módon ezüstszürke patina képződik. |
| Lábvédő kupak | Polietilén |
| Alak | négyszögletes |
| Kezelés | Kezeletlen |
| Szín | Natúr |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Az ilyen jelöléssel rendelkező termékek erdőkből származó alapanyaga igazoltan olyan erdőgazdálkodásból származik, amely megfelel az FSC® által előírt szigorú, környezettudatos és társadalmilag felelős termelés és gyártás feltételeinek. Keresse az FSC® jelzéssel ellátott termékeinket áruházainkban és online. |
| Utókezelés | A mellékelt útmutatóval összhangban kezelje a faolajjal. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Értékelések
Kiszállítás
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.


