RAVNDRUPÜlőgarnitúra RAVNDRUP középső modul natúr
Ajánlott termékek
Részletes Adatok
| Méret összeszerelve | Szélesség: 72 cm, Magasság: 64 cm, Mélység: 82 cm |
|---|---|
| Ülésmagasság | 40 |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 74 cm, Hosszúság: 96 cm, Magasság: 34 cm |
| Súly | 8,6 kg |
| Anyag | Váz: Acél, Hátoldal: A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. |
| Lábvédő kupak | Polipropilén |
| Díszpárna | |
| Ülőpárna | Anyag: 100% poliészter, Töltet: Poliuretán habszivacs/100% poliészter, szál, Szivacs sűrűség: 17 kg/m³, Belső párna: 100% polipropilén, Mosás: 30°C, Fehérítés: Ne fehérítse, Gépi szárítás: Csak kézi szárítás, Vasalás: Ne vasalja, Vegytisztítás: Nem vegytisztítható, Útmutató: Mindig hasonló színekkel mossa, Húzza be a cipzárt mosás előtt, Mosható huzat |
| Hátpárna | Anyag: 100% poliészter, Töltet: 100% poliészter szál, Belső párna: 100% polipropilén, Mosás: 30°C, Fehérítés: Ne fehérítse, Gépi szárítás: Csak kézi szárítás, Vasalás: Ne vasalja, Vegytisztítás: Nem vegytisztítható, Útmutató: Mindig hasonló színekkel mossa, Húzza be a cipzárt mosás előtt, Mosható huzat |
| Kezelés | A porfestés védi a fémet a kopástól és rozsdától. A porfestés a por védőrétegként fémre való felhordásának folyamata. |
| Szín | Natúr |
| Tesztelt súly | 110 kg |
| Tartalmaz | Luxus minőségű párnák tartós, struktúr-szövött poliészter huzattal |
| Összeszerelés | Összeszerelve |
| Utókezelés | Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Használat | Kültéri |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Értékelések
Rattan szétmálik 1,5 év után
0 csillag ha lenne
Név: Sleisz Tamás
Nem ajánlom senkinek!
Egyet tudok érteni az előttem szólóval: harmadik nyárra darabokban töredezik a rattan mindenfelé.. ahhoz kicsit drága,hogy évente cseréljünk egy-egy elemet!
Név: Ba
Gyorsan tönkre megy!
Medence mellé vettük garnitúrában ,de 1,5 évnél többet nem bír ! Hullik szét darabokban! Soha többet ilyet!
Név: Zé
Szép kerti bútor
A bútorral nincs gond, de önmagában nem praktikus, mert kicsúszik a párna. Az ülőgarnitúránaka végét jó, ha sarokelemmel zárjuk, ami megfogja a csúszást.
Név: Réka
Kussens andere kleur?
Er vielen me 2 dingen op. De kussens zijn anders van kleur. Het lijkt wat groenig ipv bruin/beige. De verbindingstukjes die erbij zaten passen met geen mogelijkheid en dus kon ik de elementen niet aan elkaar verbinden. Maar ja, wat doe je dan? Ik heb het voor nu maar geaccepteerd maar hoop dat Jysk hier nog wat mee dan doen.
Név: Bettine
Dålig kvalitet
Som flera andra skriver så spricker materialet på flera ställen efter 3 säsonger. Man tycker det ska hålla längre…
Név: Rasmus
Jako los kvalitet
Pocelo se raspadat odma nakon isteka garancije. Ne zele da izadju u susret ni po kojem osnovu, ne profesionalni. Zali boze bacanja para. Obajvite moju recenziju vec drugi put ostavljam komentar.
Név: Mika
Τέλειο
Ακριβώς όπως φαίνεται στις φωτογραφίες, πολύ άνετο και πρακτικό.
Név: Vassia
Rottinki on huonolaatuinen
Ostin 3 v sitten näitä muduuleita ja kokosin näistä 7-osaisen kulmasohvan. Nyt jouduin ostamaan 3 uutta moduulia, kun rottingit alkoivat katkeilla, enkä halunnut viedä koko sohvaa kaatopaikalle. Kaunis ja mukava sohva, mutta erittäin heikkoa laatua.
Név: Antti
Nie polecam
Wypoczynek za 5 tysięcy nie przetrwał pod dachem i pokrowcem dwóch lat. Podobnie jak u innych materiał pęka i zapada się do środka.
Név: Kasia
Kiszállítás
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.


