FEMUNDENFüggöny FEMUNDEN 140x245 fehér
Ajánlott termékek
| Anyag | 100% poliészter (55% újrahasznosított) |
|---|---|
| Mosás | 40°C |
| Fehérítés | Ne fehérítse |
| Gépi szárítás | Csak kézi szárítás |
| Vasalás | *Vasalás alacsonyabb hőfokon (max. 110ºC) |
| Vegytisztítás és mosás | Professzionális vegytisztítás minden P szimbólumos oldószerrel és minden F szimbólumos oldószerrel - szokásos eljárás |
| Útmutató | Mindig hasonló színekkel mossa, Szegés előtt mossa és szárítsa |
| Függöny felsőrész | Behúzószalag és kampók, Bújtatható |
| Méret | 1 x SZ140 x MA245 cm |
| db/csomag | 1 darab |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Ez a termék OEKO-TEX® STANDARD 100 tanúsítvánnyal rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy minden alkotóelemet független OEKO-TEX® intézmények tesztelnek, és megfelelnek a káros anyagokra vonatkozó szigorú határértékeknek. |
| Tart. | Szegély |
| Függöny lerövidítése | A függöny a csomagban található felvasalható szegély segítségével könnyedén rövidíthető |
| Súly | 120 g/m². |
| Dizájn | Mintás |
| Szín | Fehér |
| Színezési mód | Színezett |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Jó árérték
Nagyon jó minőségű többféle dolgomat itt vásároltam van egy 3 éves fügönyöm ami még mindig szuper állapotú.
Név: Malna25
Hele mooie vitrage!
Heel blij mee! Het laat het licht mooi subtiel door, maar als je er genoeg ophangt kun je er niet echt goed doorheen kijken van buiten af. Ik heb wel dichte plooien gemaakt, want ik heb ze tegen inkijk. Ze zijn echt mooi!
Név: Jacky
Zavjese
Ljubazni su jako svi
Név: Mumaer
Piękne, eleganckie zasłony
Eleganckie, przejrzyste zasłony. Pieknie filtrują światło, delikatnie osłaniając pomieszczenie. Faktura materiału przypominająca len. Wspaniale prezentują się w pomieszczeniu.
Név: Renata
Mooie gordijnen
Mooie gordijnen en precies van lengte Goede prijs kwaliteit verhouding
Név: Johan
Odlične zavese za nizko ceno
Vse ok
Név: Vilma
Savršena zavjesa
Savršena kopija lana
Név: Ivana
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.


