FJELSTEDGamer szék FJELSTED fekete textilbőr/szürke
Ajánlott termékek
A LEGEND FJELSTED gamer székével minden játékot jó tartással és stílussal játszhat. A fokozatmentes állíthatóságnak köszönhetően hosszabb ideig is kényelmesen ülhet. Az ülés fekete textilbőrrel van bevonva, szürke részletekkel. SZ70 x MA111-121 x MÉ70 cm
Jellemzők
- Fokozatmentes állíthatóság: követi a test mozgását
- Döntés függőleges pozícióban zárható: zárja le a széket a stabil tartásért
- Állítható magasság: állítsa a magasságához és tartásához
- Biztonsági görgők: automatikusan zárnak, amikor a szék nincs használatban
- Textilbőr: Folttaszító és egyszerű tisztítani
Fokozatmentes állíthatóság
A fokozatmentes állíthatóság lehetővé teszi, hogy az ülés és a háttámla enyhén hátradőljenek, így Önnel együtt mozognak, amikor hátradől. Ez támogatja a természetes mozgását, így hosszabb ideig kényelmesen ülhet. A fokozatmentes döntés ellenállását is növelheti vagy csökkentheti, hogy megváltoztassa, mennyi erőre van szükség a hátradőléshez.
Döntés függőleges pozícióban zárható
A fokozatmentes döntési mechanizmust zárhatja, hogy stabil, függőleges testtartást biztosítson. Ez akkor hasznos, ha intenzív játék vagy munka közben kell koncentrálnia.
Állítható magasság
Állítsa be a szék magasságát a magasságához és a kedvenc ülési pozíciójához. Üljön kényelmesen hosszabb ideig úgy, hogy a lába a talajon pihen, a karjait pedig az asztalhoz igazítja.
Biztonsági görgők
A görgők nyomásérzékeny zárómechanizmussal rendelkeznek. Biztonsági okokból a görgők automatikusan zárnak, ha a szék nincs használatban. Amint leül vagy súlyt helyez az ülésre, a görgők kioldanak.
Textilbőr
Az ülés textilbőrrel van bevonva, amely ellenáll a foltoknak és könnyen tisztítható. A textilbőr jellemzően poliuretánból készül, amely bőrszerű megjelenést kölcsönöz számára.
Részletes Adatok
| Anyag | PU (poliuretán), Furnérlemez, Poliamid, Poliéter habszivacs, Poliuretán habszivacs, Acél |
|---|---|
| Anyag | Ülés: PU (poliuretán), Poliuretán habszivacs, Hátoldal: PU (poliuretán), Poliuretán habszivacs, Karfa: PU (poliuretán), Poliamid, Poliuretán habszivacs, Láb: Poliamid |
| Váz | Furnérlemez, Acél |
| Ülés | Anyag: PU (poliuretán), Szivacs anyaga: Poliuretán habszivacs, Szivacs sűrűség: 25/35 kg/m³ |
| Csillagtalp | Poliamid |
| Görgők | PU (poliuretán) |
| Háttámla | Anyag: PU (poliuretán), Szivacs anyaga: Poliuretán habszivacs, Szivacs sűrűség: 25 kg/m³ |
| Fejtámla | Anyag: PU (poliuretán), Szivacs anyaga: Poliuretán habszivacs, Szivacs sűrűség: 25 kg/m³ |
| Karfa párna | PU (poliuretán), Poliuretán habszivacs |
| Karfa | Anyag: PU (poliuretán), Szivacs anyaga: Poliuretán habszivacs, Szivacs sűrűség: 20 kg/m³ |
| Ülés keret | Furnérlemez |
| Anyag | PU (poliuretán) |
| Textíliák | PU (poliuretán) |
| Kezelés | Kezeletlen |
| Párnázott | Hát- és ülőrész |
| Szín | Fekete, Szürke |
| Funkció | Állítható dőlési feszültség, Gázpatron, A görgők nyomásérzékeny fékmechanizmussal rendelkeznek. Biztonsági okokból a görgők automatikusan beakadnak, amikor a szék nincs használatban. Amint leül vagy súlyt helyez a székre, a görgők kioldódnak. |
| Felszerelés | Állítható magasság |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 70 cm, Magasság: 111-121 cm, Mélység: 70 cm |
| Ülésmagasság | 41-51 |
| Ülés mélység | 51 |
| Kartámasz magassága | 62 |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 67 cm, Hosszúság: 76 cm, Magasság: 30 cm |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | FSC® 100% |
| Súly | 13 kg |
| Tesztelt súly | 110 kg |
| Max. terhelhetőség | 110 kg |
| Mosás | Nem |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Értékelések
Bequemer Stuhl, gut für kleine Personen
Ich habe in der JYSK Filiale alle Bürostühle ausprobiert und dieser hat mir am meisten zugesagt. Ich bin klein (158 cm), und der Stuhl lässt sich sehr weit nach unten verstellen (bis ca. 44 cm Sitzhöhe), sodass ich endlich richtig gut sitzen kann. Seitdem habe ich keine Rücken- oder Schulterschmerzen mehr. Natürlich kann man ihn auch höher einstellen. Die Sitzfläche und die Rückenlehne sind gut gepolstert, wodurch er sehr bequem ist. Für kleinere Personen und auch Kinder ist er sehr gut geeignet. Insgesamt ein sehr bequemer und praktischer Bürostuhl.
Név: Astrid
Gamerstol
Gamerstol Fjelsted er behagelig at side i og giver god rygstøtte. Var nem at samle. Kan anbefales.
Név: Kim
Můžu doporučit
Židle je kvalitní, montáž byla snadná a za 50% slevu si není na co stěžovat :)
Név: Kryštof
Gaming stol
Kjempe god som kontor stol og super service fra kundesenteret og Jysk på Askøy
Név: Nina
Spokojenost
Syn je z židle nadšený. Jeví se kvalitně, montáž jednoduchá, snad vydrží.
Név: Oskar
Espectacular
Me ha encantado ese producto Súper cómodo Alta calidad y montaje bien explicado Recomendado.
Név: Gala
Gebruik
Best goede gamestoel snel en makkelijk in elkaar te zetten en zit ook nog eens convertable
Név: Semmy
polecam
Wygodne krzesło, stabilne, kółka prowadzą się płynnie. Polecam
Név: Ewa
Claudia
La atención espectacular del joven de la tienda de Cemar, me buscó el producto y me hizo la reserva y pude tener el producto en el momento. La silla es muy cómoda y bonita.
Név: Claudia
Židle
Byl to vánoční darek pro syna . Je s ni spokojeny a byl z ní nadšený jen by mohlo byt nastaveni,aby sla jeste vic dolů. Jen mu dlouho trvalo nez ji slozil . Skladal si ji sam ,ale bylo to pro nej poprve ,je mu 10let teprve.
Név: Petr
Kiszállítás
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.


