GREENFIRST NATUREgoldPoliészter párna 70x80 Høie NATURE
Ajánlott termékek
Anti-allergén párna 70x80 cm méretben 900 g szilikonizált Quatrofil golyós szál töltettel. A párna magassága állítható a töltet egy részének eltávolításával. Puha 100% pamutkarton huzattal, amelyet GREENFIRST® biociddal kezeltek. Mosás: 60°C. Tárolótáskával.
Ezt a terméket GREENFIRST® biociddal kezelték, amely Geraniol hatóanyagot tartalmaz. A Geraniollal végzett kezelés poratka-ellenes tulajdonságokkal rendelkezik. A Geraniol bőrszenzitizáló hatású, ezért kerülni kell a bőrrel való közvetlen érintkezését. Mindig takarja le ágyneművel, például paplanhuzattal, lepedővel és párnahuzattal.
Részletes Adatok
| Töltet típusa | Poliészter töltetű párna |
|---|---|
| Párna típusa | Párna |
| Méret | Szélesség: 70 cm, Hosszúság: 80 cm, Magasság: 20 cm |
| Töltet súlya | 900 g |
| Töltet | 100% poliészter, szilikonizált golyós szál |
| Súly | 1050 g |
| Márka | Quatrofil |
| Huzatanyag | A pamutkartont egy vékony szálból szövik – ezáltal sűrűbb és könnyebb anyagot eredményezve. A sűrű szövés meggátolja a töltet kijutását a szálak között, ezért nagyon strapabíró az anyag. |
| Felépítés | 1 kamrás |
| Szín | Fehér |
| Szegély | Szín: Zöld, Csíkos, Fehér, Anyag: 100% pamut, Alak: Fedett szegőzsinór |
| Mosás | 60°C |
| Fehérítés | Ne fehérítse |
| Gépi szárítás | *Gépi szárítás lehetséges, alacsonyabb hőmérsékleten (max. 60ºC) |
| Vasalás | Ne vasalja |
| Vegytisztítás és mosás | Nem vegytisztítható |
| Útmutató | Húzza be a cipzárt mosás előtt |
| Karbantartás | Rendszeresen kell levegőztetni és felrázni. Ütögetni vagy porszívózni nem szabad |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Ez a termék OEKO-TEX® STANDARD 100 tanúsítvánnyal rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy minden alkotóelemet független OEKO-TEX® intézmények tesztelnek, és megfelelnek a káros anyagokra vonatkozó szigorú határértékeknek. |
| Tulajdonságok | Állítható magasság, GREENFIRST® huzat |
| Csomagolás | Tárolótáska |
| Minőség | GOLD |
| Párna magasság | Magas - Állítható magasságú |
| További információ | 30 alkalommali mosás 60°C-on, 5 90°C-on |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Értékelések
Kényelmes párna
Párommal évek óta ezt a párnát használjuk, most a gyerekünk párnáját is ilyenre cseréltük. Kényelmes és nem csomósodik a töltet mosás után! Nagyon szeretjük!
Név: Edina
kiváló , alvás pihentető
kiváló
Név: Anna
Poduszka
Polecam
Név: Kuba
Nastavitelný polštář
Polštář vybrán z důvodu rozměru (šířka 80 cm) a možností nastavení výšky. Baleno v praktické přepravní tašce. Pratelné bez problémů i s náplní, nevýhodou je trošku vyšší cena.
Név: Ladislav
Vankus
Vankúš si kúpil manžel. Pochvaľoval ze je perfektný. Potom som ho oprala lebo je uvedené že sa prať môže. A bolo vraj po skvelom vankúši. Celý sa vraj pokazil. No a do roka sa kupoval iný tak sa prelezal
Név: Katka
Polstář Hoie Nature
Výborný, výhodou je i možnost odebrání množství vlákna. Koupila jsem po výrazné slevě, tudíž i cena super.
Név: Ludmila Blechová
GREENFIRST NATURE Gold Polštář z umělého vlákna 70x80
Trpím na krční páteř a tento polštář,již po první noci něco neuvěřitelného. Ráno po probuzení žádné bolesti. Po dlouhé době perfektně vyspaná a bez bolestí hlavy,krku a zad. Mohu jen doporučit.
Név: Jana
Skvelý vankúš
Nakoľko od tejto značky máme aj zimné paplóny tak som kúpila zatiaľ na skúšku aj jeden vankúš. Momentálne testujem 4 dni a vyberám z neho postupne náplň nakoľko pre mňa spiacu len na boku je až príliž vysoký. No keďže sa dá náplň vybrať a prispôsobiť tak som veľmi spokojná. Dúfam, že sa náplň časom nezožmolkuje a nevytvorí hrče ako sa mi stalo pri dvoch iných vankúšok z Jysku.
Név: Dagmar
Skvělý
Polštář mám rok a postupně dokupuji pro celou rodinu. Krásně drží tvar a pro mě,člověka spícího pouze na boku poskytuje dostatečnou oporu krční páteři. Jsem maximálně spokojená.
Név: Renáta
Polštář hoie nature
Krásný velký polštář,je vyšší ale mě vyhovuje. Kvalitní zpracování
Név: Anna
A márkáról
Høie - Igazi jó álom 1850 óta
A Høie jellemzői a kiváló minőség, a skandináv érzület és az igazi jó álom biztosítására irányuló vágy.
A Høie a több mint 160 év során a legnagyszerűbb minőségű paplanok, párnák, ágyneműhuzat-garnitúrák, matracok és ágytakarók formájában hagyta rajta skandináv névjegyét a hálószobákon.
A Høie paplanok és párnák nagy többsége norvég termék. A Brekstad városában működő gyárból nap mint nap kerülnek ki az antiallergén poliészterrel vagy ellenőrzött minőségű európai pehellyel és tollal töltött paplanok és párnák. A Høie tervezési osztálya emellett ágyneműhuzatokat, paplanokat és matracokat is fejleszt.
A Høie termékek OEKO-® Standard 100 tanúsítvánnyal rendelkeznek, amely a világ vezető textil-egészségügyi márkája. A Høie az Asztmások és Allergiások Norvégiai Szövetsége (NAAF) által ajánlott paplanokat és párnákat is gyárt.
Kiszállítás
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.

