VIGLENgoldMemory habszivacs párna 40x60x11 WELLPUR VIGLEN
Részletes Adatok
| Töltet típusa | Memory habszivacs párna |
|---|---|
| Párna típusa | Párna |
| Méret | Szélesség: 40 cm, Hosszúság: 60 cm, Magasság: 11 cm |
| Töltet súlya | 980 g |
| Töltet | Formázott AIR memory habszivacs |
| Súly | 1168 g |
| Huzatanyag | 100% poliészter |
| Felépítés | Habszivacs maggal |
| Szín | Fehér |
| Mosás | 60°C kímélő, csak a huzat |
| Fehérítés | Ne fehérítse |
| Gépi szárítás | *Gépi szárítás lehetséges, alacsonyabb hőmérsékleten (max. 60ºC) |
| Vasalás | Ne vasalja |
| Vegytisztítás és mosás | Nem vegytisztítható |
| Útmutató | Mindig hasonló színekkel mossa, Mosható huzat, A töltet nem mosható, Finoman egyengesse ki mosás után |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Ez a termék OEKO-TEX® STANDARD 100 tanúsítvánnyal rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy minden alkotóelemet független OEKO-TEX® intézmények tesztelnek, és megfelelnek a káros anyagokra vonatkozó szigorú határértékeknek. |
| Csomagolás | Kartondoboz |
| Minőség | GOLD |
| Párna magasság | Közepesen magas |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Értékelések
Memória párna
Csúcs szuper, azóta az alvás mesés!!!!
Név: Juhasz Kopi
Kényelmes
Nagyon kényelmes a párna, ajanlom
Név: Diana
Szuper párna
Ez egy nagyon kényelmes párna. Volt màr egy ilyen otthon, jó pár éves és semmi baja. ugyanolyan kényelmes mint mikor megvettem. Szerettem volna a gyerekszobàba is egyet.
Név: Tóth Rita
Túl magas és kemény
Nekem hátproblémáim vannak, és egy-két napig jó is volt az elején. De azóta folyton megfájdul a nyakam és a hátam mert szerintem túl magas, és ellen kell tartanom, annyira kemémy.
Név: Izabella Jahn
Kényelmes
Nagyon szeretem, 3,5 éve megvan. Ugyan olyan mint mikor megvettük.
Név: Icu
überszuper
Ugyanilyen típusú párnákkal vannak kiállítva a matracok az áruházakban. Ezekkel lehetett kipróbálni a kiállítási darabokat. Hát akkor és ott szerettem bele, amikor az új matracunkat kerestük. Pont jó volt ahhoz a matrachoz, amit újonnan vettünk. Így a matrac után visszamentem a "hozzá illő" párnát is megvenni. Nem csalódtam. Nagyon finom puha, de pont elég magas, és emellett nem nyomja agyon a fülem éjjel, illik a kemény matracunkhoz. Akcióban vettem, nagyon megérte az árát, előre lefoglaltam, és öt perc múlva érkezett az értesítés, hogy mehetek is érte....
Név: Nóra
Gerinctelen bolt
Koszos használt párnát csomagolás nélkül,szerintem bemutató darab volt
Név: Férfi
Tökéletes
Nagyon kényelmes párna. Oldalt és hason fekve is megfelelő alátámasztást ad.
Név: Szilágyi-Ötvös Mónika
Szerintünk tökéletes
Rendkívül kellemes érzet rajta pihenni, semmi nyakfájás, mi a családommal nagyon meg vagyunk vele elégedve.
Név: Ildikó
Elégedett vagyok a párnával
Kényelmes, háton alváshoz ideális. Egy gond volt, hogy néhány napig meglehetősen rossz szaga volt, ami mostanra vagy elmúlt, vagy megszoktam :-)
Név: Krisztina
A márkáról
WELLPUR® - Aludj és érezd jól magad
A JYSK-nél tudjuk, hogy a jó alvás a megfelelő alátámasztással kezdődik. A WELLPUR® matracokat és párnákat arra tervezték, hogy precízen a tested vonalához illeszkedjenek és egyéni alátámasztást nyújtsanak. A nyomáskiegyenlítő hatású habszivacs segít megtartani a gerinced természetes formáját és csökkenti a nyomást az izmokon és ízületeken. A nyomáspontok csökkentésével a memory habszivacs csökkenti a feszültséget a nyakadban, válladban és hátadban. Ez megelőzi a forgolódást és csökkenti a rossz alvási pozícióból eredő fájdalmakat. Mivel a memory habszivacs elnyelni a partnered mozgását, az alvásod zavartalan lehet.
A WELLPUR® attól egyedi, hogy minden matracunkban továbbfejlesztett AIR memory habszivacs található. Miközben a hagyományos memory habszivacs összes ergonómiai előnyét kínálja, az AIR memory habszivacs nyitott cellás szerkezete fokozza a légáramlást és a lélegzőképességet. Ennek az innovatív szerkezetnek köszönhetően az AIR memory habszivacsot nem befolyásolja a szobahőmérséklet, ami azt jelenti, hogy rugalmas és tartást adó marad minden alvási környezetben. Számos WELLPUR® párna is rendelkezik ezzel a funkcióval, segítve a jobb alvást és a kipihenten ébredést.
A WELLPUR® párnák és matracok puha, kötött huzatai további előnyöket kínálnak, például hűsítő hatást és poratka-ellenes tulajdonságokat. Minden WELLPUR® termék OEKO-TEX® STANDARD 100 tanúsítvánnyal rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy minden alkotóelemet független OEKO-TEX® intézetek tesztelnek, és megfelelnek a káros anyagokra vonatkozó szigorú határértékeknek.
A WELLPUR® egy skandináv márka, amely csak a JYSK-nél kapható. A választékunkban olyan alátámasztást nyújtó termékeket találsz, amelyeket otthon, a munkahelyen vagy utazás közben is használhatsz. Akár háton, oldalt vagy hason alszol, biztos lehetsz benne, hogy találsz egy olyan WELLPUR® terméket, amely pontosan megfelel az igényeidnek.
Kiszállítás
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.

