OLSTRUPKanapéágy OLSTRUP 1,5-személyes szürke szövet/tölgyszínű
Ajánlott termékek
1,5-személyes kanapé szövet huzattal. Könnyen ággyá alakítható. Habszivacs ülő- és hátrésszel. Tömör fa lábakkal. Fekvőfelület: 74x190 cm. SZ105 x MA84 x MÉ74 cm
| Anyag | Habszivacs, LVL, Furnérlemez, Poliészter, Tömör gumifa, Acél |
|---|---|
| Anyag | Ülés: Habszivacs, LVL, Furnérlemez, Poliészter, Acél, Hátoldal: Habszivacs, Furnérlemez, Poliészter, Láb: Tömör gumifa |
| Ülés | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliéter habszivacs, Szivacs sűrűség: 20/38 kg/m³ |
| Háttámla | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliéter habszivacs, Szivacs sűrűség: 20/38 kg/m³ |
| Kihajtható rész | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliéter habszivacs, Szivacs sűrűség: 20/38 kg/m³ |
| Töltet | 100% poliészter, Poliéter habszivacs |
| Szín | Szürke, Natúr tölgy |
| Felszerelés | Tároló nélkül |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 105 cm, Magasság: 84 cm, Mélység: 74 cm |
| Ülésmagasság | 44 |
| Fekvőfelület | Szélesség: 74 cm, Hosszúság: 190 cm |
| Kibővített méret | Szélesség: 74 cm, Hosszúság: 190 cm, Magasság: 44 cm |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 75 cm, Hosszúság: 107 cm, Magasság: 44 cm |
| Súly | 38 kg |
| Maximális terhelés ülésenként | 110 kg |
| Maximális terhelés a fekvőfelületen | 110 kg |
| Csomagok száma | 1 |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Az ilyen jelöléssel rendelkező termékek erdőkből származó alapanyaga igazoltan olyan erdőgazdálkodásból származik, amely megfelel az FSC® által előírt szigorú, környezettudatos és társadalmilag felelős termelés és gyártás feltételeinek. Keresse az FSC® jelzéssel ellátott termékeinket áruházainkban és online. |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Ár/érték arányban megéri.
Szűken egy személyes kihúzva és sajnos több helyen foltos a szövet, pedig az eredeti, új dobozából bontottuk ki.
Név: Kosztolányi Krisztián
Kompakt
Nagyon kompakt, kis helyre ideális, könnyen összeszerelhető, egyszerűen kinyitható.
Név: Kinga
Jó!
Kanapé-vendégágyként bevált. Az ülésmagasság megfelelő. Kis helyigényű, praktikus, tetszetős.
Név: Horváth Ágnes
Sillón cama
Sillón cama para utilizar esporádicamente, para uso diario yo no lo recomiendo. Por su configuración es relativamente cómodo, un poco difícil para ponerle unas sábanas. Ocupa poco espacio
Név: M Mar Calvo
Dvosed na razvlacenje
Odlicna sofa. Mislila sam da je losijeg kvaliteta jer je nisam videla uživo već sam naručila online ali pogrešila sam. Savršeno se uklopila u dečiju sobu i jako sam zadovoljna njom. Mana: čekala sam na dostavu 2 meseca
Név: Sanja
Flott, liten sofa
Guttungen på 11 år skrudde sofaen opp selv, og den er god å ligge i
Név: Per Einar
Dvosjed
Trebao bi biti malo udobniji,sa malo vise pjene.
Név: Dvosjed
Recen
Sve pohvale za futelju. Probali spavat i odlična je
Név: Slobodanka
Bäddsoffa OLSTRUP 1,5-sits grått tyg
Tyvärr missvisande mått. Ska vara 74 cm liggmått men är 70. Utdragsdelen ännu smalare. Skarven mellan soffa och utdragsdel, känns väl. Väldigt hård att ligga på. Måste köpa bäddmadrass, men alla är förstora. Får köpa en och modifiera den till rätt mått.
Név: Irene
Helt ok , som seng
Vi snudde hele sofasengen, så overkroppen ble på utrekksdelen, Da ble den bedre å ligge på , av en voksen person. Den burde vært 10 cm lengre
Név: Unni
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.