ABILDSKOVKanapé ABILDSKOV 2-személyes konzollal fekete textilbőr
Ajánlott termékek
Ülőgarnitúra 1 kanapéval és 1 középső konzollal. 2-személyes kanapé: Textilbőr huzattal. Ülőpárna táskarugókkal és habszivacs párnázással. Habszivacs hátpárnával. Elektromosan irányítható fokozatmentes döntési mechanizmussal és beépített lábtartóval. SZ168 x MA103 x MÉ90 cm. Középső konzol: Pohártartóval és tárolóval.
A csomag a következő cikkekből áll
Részletes Adatok
| Típus | 2-személyes kanapé |
|---|---|
| Tároló rekesz | Pad alatti |
| Szín | Fekete |
| Ülésmagasság | 49 |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Részletes Adatok - Kanapé ABILDSKOV 2-személyes elektromos fekete textilbőr
| Típus | 2-személyes kanapé |
|---|---|
| személyes | 2 |
| Anyag | Habszivacs, LVL, PP (polipropilén), PU (poliuretán), Furnérlemez, Poliészter, Acél |
| Anyag | Ülés: PP (polipropilén), PU (poliuretán), Furnérlemez, Poliészter, Hátoldal: PP (polipropilén), PU (poliuretán), Furnérlemez, Poliészter, Acél, Karfa: PP (polipropilén), PU (poliuretán), Poliészter, Acél, Láb: PP (polipropilén), Acél |
| Ülés | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: PU (poliuretán), Szivacs sűrűség: 30 kg/m³ |
| Háttámla | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: PU (poliuretán), Szivacs sűrűség: 16 kg/m³ |
| Karfa | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: PU (poliuretán), Szivacs sűrűség: 18 kg/m³ |
| Töltet | 100% poliészter, 100% poliészter |
| Külső huzatanyag | 100% poliészter |
| Szín | Fekete |
| Funkció | Beépített lábtartó, Fokozatmentesen állítható |
| Rugó típus | Minden táskarugót egy szövetzsák véd, amely rugalmas matracot biztosít, növeli a tartósságot és csökkenti a zajt. |
| Rugó/m² | 49 |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 138 cm, Magasság: 83-103 cm, Mélység: 90-154 cm |
| Ülésmagasság | 49 |
| Ülés mélység | 53 |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 77 cm, Hosszúság: 127 cm, Magasság: 69 cm |
| Súly | 65 kg |
| Max. terhelhetőség | 220 kg |
| Maximális terhelés ülésenként | 110 kg |
| Csomagok száma | 2 |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Az ilyen jelöléssel rendelkező termékek erdőkből származó alapanyaga igazoltan olyan erdőgazdálkodásból származik, amely megfelel az FSC® által előírt szigorú, környezettudatos és társadalmilag felelős termelés és gyártás feltételeinek. Keresse az FSC® jelzéssel ellátott termékeinket áruházainkban és online. |
| Útmutató | A törléshez nedves kendőt használjon |
| Anyag | Acél |
| Méret | Hosszúság: 138 cm, Magasság: 83-103 cm, Mélység: 90-154 cm |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 77 cm, Hosszúság: 127 cm, Magasság: 69 cm |
| Súly | 65 kg |
| Használat | Beltéri |
| Áramforrás | Elektromos csatlakozó |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Részletes Adatok - Középső modul ABILDSKOV tárolóval fekete textilbőr
| Típus | Konzol 2-személyes kanapéhoz |
|---|---|
| személyes | 2 |
| Anyag | ABS műanyag, LVL, PE polietilén, PU (poliuretán), PUR-hab, Furnérlemez, Poliészter, Acél |
| Anyag | Karfa: ABS műanyag, LVL, PE polietilén, PU (poliuretán), PUR-hab, Furnérlemez, Poliészter, Acél |
| Karfa | Anyag: PU (poliuretán), Poliészter, Szivacs anyaga: PUR-hab, Szivacs sűrűség: 16/24 kg/m³ |
| Töltet | 100% poliészter, Poliuretán habszivacs/100% poliészter, szál |
| Szín | Fekete |
| Felszerelés | Pohártartók |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 30 cm, Magasság: 103 cm, Mélység: 89 cm |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 77 cm, Hosszúság: 60 cm, Magasság: 31 cm |
| Súly | 13 kg |
| Csomagok száma | 1 |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Az ilyen jelöléssel rendelkező termékek erdőkből származó alapanyaga igazoltan olyan erdőgazdálkodásból származik, amely megfelel az FSC® által előírt szigorú, környezettudatos és társadalmilag felelős termelés és gyártás feltételeinek. Keresse az FSC® jelzéssel ellátott termékeinket áruházainkban és online. |
| Útmutató | A törléshez nedves kendőt használjon |
| Tároló rekesz | Pad alatti |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Értékelések
Business class at home!
The seats are very cosy and comfortable. The fabric feels like real leather although it isn't. Only remark: to make the seats realy contemporary USB chargers should be included in the armrests. Cannot be dificult as there is allready power in the seat to move the back and legrests.
Név: Reubens Claude
Superbekväm
Bästa köpet jag gjort på länge. Bytte ut min soffa mot dessa och kunde inte vara mer nöjd. Så sjukt bekväma. Varning: man somnar lätt i dem!
Név: Greger Hamburgare
Kiszállítás
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.
