STEINKJERTároló STEINKJER SZ155xMA95xMÉ81 fekete
Kerti tároló láda acélból és polyrattanból. Könnyen nyíló hidraulikus fedéllel. Kerti párnák tárolására alkalmas vízálló tárolótáskával. Fagyálló. SZ155 x MA95 x MÉ81 cm
| Méret összeszerelve | Szélesség: 155 cm, Magasság: 95 cm, Mélység: 81 cm, Liter: 794,7 L |
|---|---|
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 90 cm, Hosszúság: 157 cm, Magasság: 13 cm |
| Súly | 27 kg |
| Lábvédő kupak | Polipropilén |
| Tárolótáska | 100% poliészter |
| Anyag | |
| Váz | Acél |
| Oldal | Polyrattan (polietilén) |
| Fedél | Polipropilén, Polyrattan (polietilén) |
| Belső méret | Szélesség:74 cm,Hosszúság:149 cm,Magasság:89 |
| Felszerelés | Fagyálló, Hidraulikus tető |
| Kezelés | Porfestett |
| Szín | Fekete |
| Tartalmaz | Vízálló tárolótáska |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Utókezelés | Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Használat | Kültéri |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Locket blåser hela tiden upp
En dynbox som ser fin ut, men saknar spärrlås som finns på tidigare modell. Vilket blir väldigt opraktiskt. Det är tråkigt att locket blåser upp hela tiden när det blåser ute, även om den står mot en vägg. Nu måste jag ha någon typ att tyngd på dynboxen för att locket inte ska åka upp när det blåser ute. Jysk tidigare modell på dynbox är så mycket bättre, detta är en sämre version.. Vilket är väldigt tråkigt. Jag hade hellre köpt en annan modell. För denna är bara omständig.
Név: Karin
Cena nieadekwatna do jakosci
Jak na taką cenę spodziewałam się wyższej jakości. Elementy są dobrze opisane, co ułatwia składanie, jednak finalnie złożenie było mocno utrudnione przez brak nagwintowan otworów z jednego boku. Przy mocowaniu klapy okazało się, że nie mogę zamocować zawiasów do głównej części skrzyni, bo w ogóle brakuje otworów. Musiałam ratować się spinaniem frytkami.
Név: Joanna
Steinkjer hageboks
Litt for stor, vanskelig å nå ned til bunnen, angrer på kjøpet
Név: Turid
Trädgårdsbox
Så stor och bra box, får plats med både stora och många dynor
Név: Maria
Rejäl dynbox
En rejäl dynbox som sväljer många dynor och kuddar och det bösta den håller tätt. Inga regndroppar åker genom. Den är hög så man behöver vara lång för att nå dynor längst ned i boxen.
Név: Ia
heel mooi en heel fijn
zat snel in elkaar duidelijke handleiding
Név: Vera
Mega
Richtig schön groß! Aufgebaut passte die Box gerade so durch die Türen durch, um sie nach draußen zu bringen. Aufbau war leicht. Die hydraulische Deckelöffnung erleichtert die Bedienung immens. Haptik und Optik super! Jetzt hoffen wir, dass sie der Witterung standhält.
Név: Dani
úložný box
velka spokojnosť
Név: Monika
Zadowolona
Polecam, towar zgodny z opisem na stronie sklepu.
Név: Jolanta
Skrzynia ogrodowa
Szukałam dużej skrzynia która pomieściłaby wszystkie poduchy z kanapy ogrodowej i ta jest idealna. Ostatecznie przekonał mnie pokrowiec przeciwdeszczowy. Bardzo udany zakup. Jeżeli ktoś ma sporo miejsca i potrzebuje przepastnej skrzyni do przechowywania ten wybór będzie idealny.
Név: Monika
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.
