ILDVEDKanapéágy ILDVED bézs szövet/tölgyszínű
Ajánlott termékek
3-személyes kanapé szövet huzattal. Könnyedén ággyá alakítható. Habszivacs ülő- és hátrésszel. Tömörfa lábakkal. Tárolóval Fekvőfelület: 114x192 cm. SZ192 x MA85 x MÉ97 cm
| Típus | 3-személyes kanapéágy |
|---|---|
| személyes | 3 |
| Anyag | Furnérlemez, Poliészter, Poliuretán habszivacs, Tömör gumifa, Acél |
| Anyag | Ülés: Furnérlemez, Poliészter, Poliuretán habszivacs, Acél, Hátoldal: Furnérlemez, Poliészter, Poliuretán habszivacs, Acél, Láb: Tömör gumifa |
| Ülés | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliuretán habszivacs, Szivacs sűrűség: 28 kg/m³ |
| Háttámla | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliuretán habszivacs, Szivacs sűrűség: 25 kg/m³ |
| Töltet | 100% poliészter, Poliuretán habszivacs |
| Külső huzatanyag | 100% poliészter |
| Szín | Bézs, Natúr tölgy |
| Felszerelés | Tárolóval |
| Rugó/m² | 12 |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 192 cm, Magasság: 85 cm, Mélység: 97 cm |
| Ülésmagasság | 43 |
| Ülés mélység | 60 |
| Fekvőfelület | Szélesség: 114 cm, Hosszúság: 192 cm |
| Kibővített méret | Szélesség: 114 cm, Hosszúság: 192 cm, Magasság: 43 cm |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 114 cm, Hosszúság: 192 cm, Magasság: 32 cm |
| Súly | 41 kg |
| Max. terhelhetőség | 270 kg |
| Maximális terhelés ülésenként | 135 kg |
| Maximális terhelés a fekvőfelületen | 270 kg |
| Csomagok száma | 1 |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Az ilyen jelöléssel rendelkező termékek erdőkből származó alapanyaga igazoltan olyan erdőgazdálkodásból származik, amely megfelel az FSC® által előírt szigorú, környezettudatos és társadalmilag felelős termelés és gyártás feltételeinek. Keresse az FSC® jelzéssel ellátott termékeinket áruházainkban és online. |
| Tároló rekesz | Pad alatti |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Szuper Kanapé
Kényelmes, könnyen összeszerelhető, nagyon jónak találom a tárolóhelyet
Név: F Andrea
kanapéágy....
összességében...új...., jól néz ki.. minősége : basic ár: elfogadható
Név: László Ferenc
Minden rendben volt
Megfelelő ár és a aránya
Név: Ildikó
Szép, elegáns kinézetű de kényelmetlen.
Decemberben vásároltuk vendégágynak ezt a kanapét de konkrétan olyan kényelmetlen, hogy alvásra egyáltalán nem alkalmas. Szétnyitott állapotban gyakorlatilag közepén egy süppedés van, ezért vagy oda fekszik egy ember vagy a két púpra a szélén.... Használhatatlan alvásra ez a kanapé. Egy szól mellette, hogy nagyon elegáns, máa már prémium hatást kelt főleg ebben a bézs színben. Egyszóval ülni éppen lehet rajta de aludni semmiképp.
Név: Richárd
elégedett vagyok
Pontosan olyan a kanapéágy, amilyennek a webshopban láttam. Nagy örömet szerzett az egész családnak.
Név: Szabó Gabriella
szép és kényelmes
Könnyű kezelni, szép, kényelmes.
Név: SB
Kiváló!
Stílusos, jó minőség gyors szállítás!
Név: Rendes Richárd
Celková spokojenost
Pěkná pohovka s úložným prostorem. Pochvala za kvalitní zabalení a doručení ve sjednaném termínu.
Név: Zdeňka
Nöjd
TIPS FINNS HÄR. Soffan är extremt billig, elegant och lättmonterad. Mer ljusgrå än beige. Väldigt hård sittyta- men fungerar bra. Jag älskar (står ej i beskrivningen) att ryggstödet går att ändra från upprätt till halvliggande läge och jag har kudde under huvudet. Perfekt till trötta dagar med tv-tittande. Soffan är lätt att ändra i de tre olika lägena. Eftersom det är en hård sitt- och liggyta har jag en bäddmadrass- 4 cm och ett madrasskydd från Jysk. Jag dubbelviker madrasskyddet och placerar (under lakan, ovanpå bäddmadrass) under axlar/rygg/höft). I förvaringen får jag plats med två kuddar, bäddmadrass och täcke. Madrasskyddet viker jag ihop och förvarar på soffan utsida bakom ryggstödet (du kan ha förvaring där med vid behov. Jag slipper glipan och ont i rygg och axlar. Om du bäddar ut till bäddsoffa dagligen- är tipset att att den placeras en bit ut från vägg, den tar några cm mer utrymme bakom soffan när den är utfälld. Det är en praktisk, elegant, bra bäddsoffa med förvaring - för extremt billig peng.
Név: Annika
Convertible
Très bon article et et très joli
Név: Diana
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.