LOMMANyugszék LOMMA SZ63xH130 fekete
Ajánlott termékek
Nyugszék alumíniumból és textilénből. Összecsukható. SZ63 x H130 x MA100 cm
Részletes Adatok
| Méret összeszerelve | Szélesség: 63 cm, Hosszúság: 130 cm, Magasság: 100 cm |
|---|---|
| Ülésmagasság | 27 |
| Karfa magassága | 50 cm |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 68 cm, Hosszúság: 117 cm, Magasság: 22 cm |
| Súly | 5,9 kg |
| Anyag | Váz: Az alumínium egy könnyű és elegáns anyag. Nagyon tartós, könnyű és nem rozsdásodik. Az alumínium nem igényel karbantartást, és nedves ruhával könnyen tisztítható. A textilén egy műanyaggal bevont poliészter szálakból készült tartós, hálós szövet. Karbantartást nem igényel, színtartó, gyorsan szárad és könnyen tisztítható. A textilén egy műanyaggal bevont poliészter szálakból készült tartós, hálós szövet. Karbantartást nem igényel, színtartó, gyorsan szárad és könnyen tisztítható. Az alumínium egy könnyű és elegáns anyag. Nagyon tartós, könnyű és nem rozsdásodik. Az alumínium nem igényel karbantartást, és nedves ruhával könnyen tisztítható. Az alumínium egy könnyű és elegáns anyag. Nagyon tartós, könnyű és nem rozsdásodik. Az alumínium nem igényel karbantartást, és nedves ruhával könnyen tisztítható. |
| Lábvédő kupak | Polipropilén |
| Funkció | Összecsukható |
| Kezelés | A porfestés védi a fémet a kopástól és rozsdától. A porfestés a por védőrétegként fémre való felhordásának folyamata. |
| Szín | Fekete |
| Tesztelt súly | 110 kg |
| Karbantartást nem igényel | Igen |
| Összeszerelés | Összeszerelve |
| Utókezelés | Karbantartást nem igényel. Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Használat | Kültéri |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Értékelések
Jó nyugágyakat szerettem volna venni !
A nyugszékek teljesen megfelelőek , az áruk is elfogadható !
Név: Czékus Imre
Superb
Chiar e foarte bun (e de aluminiu nu rugineste, e solid, etc.) dar eu l-am luat la jumate de pret cat arata acuma
Név: Mihai
TOP
Na jysku som naposledy nakupoval asi 4 roky spatky. A po sklamni s jednou vraj Nemeckou znackou hlinikoveho sedenia, vyroba v čine a kvalitatomu odpovedajuca. Kde som dal niekolko desiatok tisic za stolicky a stol, som sa rozhodol ze lehatka chcem od niekoho ineho. Po zadani hlinikove lehatko do googlu mi vyskocil Jysk, recenzie dobre hned som objednal.4 kusy. A musim povedat ze super. Fakt odporucam tieto lehatka ;)
Név: Ondrej
Polohovací lehátko
Kvalitní provedení, lehce se polohuje, lze složit a je lehké na manipulaci.
Név: Pavlína
Una pasada
Tumbonas Súper comodas en las dos posiciones, recomendadas 100%
Név: Albert
Soddisfatta
Bella materiale buono
Név: Gousi
Kippliege Lomma
Sehr gutes Preiß für eine Kippliege dieser Qualität. ich habe die Liege immer im Garten stehen und benütze sie nach den Saunagängen. Bis jetzt bin ich sehr zufrieden.
Név: Edgar Bodensteiner
sehr gut
Keine Kunststoffteile, sieht alles solide aus. Alu Elemente verschweißt und nicht verschraubt. Halt sicher lang.
Név: jb
Lomma
Doskonały produkt
Név: Magdalena
Leżak Lomma
Świetny leżak. Pięknie się prezentuje i jest niesamowicie wygodny.
Név: Eliza
A márkáról
JUTLANDIA - Skandináv élet a szabadban
Tegye a nyarát kényelmessé minőségi JUTLANDIA® kerti termékekkel, amelyek nagyszerű áron ötvözik a modern dizájnt és a funkcionalitást.
Akár a kert egy napos zugát szeretné bebútorozni, akár nappalija kényelmét kívánja kiterjeszteni a teraszra, akár az erkélyen szeretne városi kertet kialakítani, a JUTLANDIA termékekben megtalálja a megoldást. A hagyományos dizájnú darabok és szezonális slágerek alkotta választék közös nevezője a skandináv jelleg.
A JUTLANDIA kerti bútorok zöme nem igényel karbantartást. A márka FSC®-tanúsítvánnyal rendelkező fából készült kerti bútorokat is kínál, ami azt jelenti, hogy az alapanyagként használt fa a természet, az állatok és az emberek számára egyaránt méltányos körülményeket biztosító, felelősségteljes erdőgazdálkodásból származik.
Kiszállítás
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.
