HALDBAKKENKemping szék HALDBAKKEN fekete
Kemping szék acélból és poliészterből. Összecsukható. Tárolótáskával.
| Méret összeszerelve | Szélesség: 77 cm, Magasság: 80 cm, Mélység: 51 cm |
|---|---|
| Ülésmagasság | 42 |
| Karfa magassága | 58 cm |
| Súly | 2 kg |
| Anyag | Váz: Acél, Hátoldal: 100% poliészter, Ülésrész: 100% poliészter, Karfa: 100% poliészter, Láb: Acél |
| Lábvédő kupak | Polipropilén |
| Tárolótáska | 100% poliészter |
| Funkció | Összecsukható |
| Kezelés | A porfestés védi a fémet a kopástól és rozsdától. A porfestés a por védőrétegként fémre való felhordásának folyamata. |
| Szín | Fekete |
| Tesztelt súly | 110 kg |
| Tartalmaz | Pohártartó, Tárolótáska |
| Összeszerelés | Összeszerelve |
| Utókezelés | Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Használat | Kültéri |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Rendszerbontó koncertre tökéletesxd
Kellett gyorsan egy szék ami könnyű, és evégett nem kell végig állni a rendszerbontó nagykoncertet, szóval 5/5!!
Név: Bence
Sillas camping
Pues por el precio que tienen, debería haberlas encontrado antes. Nada que envidiar al mismo modelo de silla de otras marcas más caras. Compramos dos y muy contentos.
Név: Arantxa
Magnificas
Calidad precio inmejorable
Név: Patricia
Krzesło campingowe
Wygodne, łatwo się rozkłada, miejsca dużo nie zajmuje. W tej cenie jest bezkonkurencyjne.
Név: Anna
Toler Stuhl
Der Stuhl kann Mann gut drin sitzen. Ist auch für drinnen geeignet. Abwaschbar super. Ich würde den Stuhl Weiterempfehlen und günstig.
Név: Ingrid
Tanie. Dobre. Polecam
Czarna mocna tkanina bez żadnych logo (można tutaj zrobić swoje w razie potrzeby). Lekkie i łatwo się mieszczą w samochodzie. Idealne na grilla / ogród.
Név: Alex
Perfecta
Me encanta,perfecta,viene con bolsa para guardar.
Név: Loreto
cómoda y resistente
a un precio imbatible, misma calidad y resistencia que la de competencia, totalmente recomendable y viene con su funda incl para evitar que ensucies el coche al transportarla :)
Név: San
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.

