HJORTEMOSEPergola HJORTEMOSE SZ3xH3xMA2,3 m világosszürke
Alakítsa át kertjét a HJORTEMOSE pergolával. Állítható, vízlepergető és UV-védett ernyőjével és tartós acélvázával ez a stílusos kerti pergola minden alkalomra hangulatos környezetet teremt. SZ3 xH3 x MA2,3 m
Jellemzők
- Állítható ernyő: Könnyen előre-hátra húzható a tetőn
- UV-védett: Megvédi az ernyőt a kifakulástól
- Vízlepergető: Az ernyő ellenáll az enyhe esőnek és harmatnak
- Acél váz: Erős és tartó
- Cövekek és kötél mellékelve: Rögzítse a pergolát biztonságosan a pázsithoz
- Hangulatos kert teremtése: Nagyszerű kültéri eseményekhez és a kertben pihenéshez
Állítható ernyő
A HJORTEMOSE pergola állítható poliészter ernyővel rendelkezik. Könnyedén előre-hátra húzhatja az ernyőt a tetőn a mellékelt szíjakkal. Így eldöntheti, hogy a napfényt vagy az árnyékot szeretné élvezni.
UV-védett
A poliészter szövet UV-védett. Ez azt jelenti, hogy a szövet ellenáll a napsugárzásnak anélkül, hogy színe kifakulna.
Vízlepergető
Az állítható ernyő vízlepergető, így ellenáll az enyhe esőnek és harmatnak. Egyszerűen húzza el az ernyőt a tetőn, és élvezze a kültéri teret anélkül, hogy aggódnia kellene az időjárás miatt.
Acél váz cövekekkel és kötéllel
A pergola erős, porfestett acélvázzal rendelkezik, amely jó stabilitást biztosít. Könnyedén rögzítheti a pergola keretét biztonságosan a pázsitjához a mellékelt kötelekkel és cövekekkel.
Hangulatos kert teremtése
A pergola nagyszerű helyszínt kínál kültéri eseményekhez vagy egyszerűen a pihenéshez. Alakítson ki egy hangulatos kültéri teret kerti bútorok, kaspók, szőnyegek és lámpák hozzáadásával. A SZ3 x H3 x MA2,3 m-es méretével a pergola kellő helyet kínál a kerti bútoroknak vagy ülőgarnitúrának.
Részletes Adatok
| Méret | Szélesség: 300 cm, Hosszúság: 300 cm, Magasság: 230 cm |
|---|---|
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 14.5/21.5 cm, Hosszúság: 228/298 cm, Magasság: 14.5/13 cm |
| Súly | 15/28 kg |
| Rudak | Acél |
| Oszlop | Acél |
| Gerenda | Acél |
| Vászon | 100% poliészter |
| Szín | Világosszürke |
| Víznyomás | 1000 mm/cm² |
| Felszerelés | UV-védett, Víztaszító |
| Tartalmaz | rögzítők és kötelek |
| UV sugárzás védelem akár | 98 % |
| Kezelés | Porfestett |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Utókezelés | Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Értékelések
Szuper ár-érték arány
Stabil, jó árnyékot ad, nagyon elégedettek vagyunk vele.
Név: Lilla
Masszív, stabil pergola jó áron
Szép, masszív, erős pergola. Könnyű volt összeszerelni. A ponyva tépőzárral összefogatható becsukott állapotban. Kinyitott állapotban mágnesek tartják a helyén a ponyvát. Megéri az árát!
Név: Tamás
Fantasztikusan jó minőség es szép kivitelezésű
Összeszerelés szakértőt igényel, de megéri!
Név: Tomas
Jysk Pergula
svarer til mine forventninger
Név: Inger
Afdak
Super
Név: Jos
Πέργκολα jysk
Άψογη και πολύ όμορφη πέργκολα με στιβαρή κατασκευή. Την έβαλα στην μονοκατοικία μου στην αυλή.
Név: ΜΙΧΑΛΗΣ ΡΟΔΟΣ
Odličan kvalitet i izgled!
Pergola je jako kvalitetna, lijepog modernog izgleda i jako praktična! Sve preporuke.
Név: Pergola
Snygg
Relativt lätt att sätta ihop, blev dom jag hade tänkt mig.
Név: Sandra
Super
Skvělý altán za málo peněz. Rychlá montáž, kterou jsme zvládli ve dvou lidech. Dodává zahradě příjemnou atmosféru.
Név: Denisa
Mooie pergola voor goede prijs
Mooie pergola die direct sfeer geeft aan je tuin. Beetje opleuken met hanglamp en je bent klaar voor de zomer! Makkelijk in elkaar te zetten, kwaliteit viel zeker niet tegen, toppertje!
Név: Ariane
Kiszállítás
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.


