MAGLEBJERGKerti szék MAGLEBJERG natúr
Ajánlott termékek
Kerti szék alumíniumból és polyrattanból. Rakásolható. SZ67 x MA88 x MÉ70 cm
| Méret összeszerelve | Szélesség: 67 cm, Magasság: 88 cm, Mélység: 70 cm |
|---|---|
| Ülésmagasság | 45 |
| Karfa magassága | 66 cm |
| Súly | 6,2 kg |
| Anyag | Váz: Az alumínium egy könnyű és elegáns anyag. Nagyon tartós, könnyű és nem rozsdásodik. Az alumínium nem igényel karbantartást, és nedves ruhával könnyen tisztítható. A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. Az alumínium egy könnyű és elegáns anyag. Nagyon tartós, könnyű és nem rozsdásodik. Az alumínium nem igényel karbantartást, és nedves ruhával könnyen tisztítható. A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. |
| Lábvédő kupak | Polietilén |
| Funkció | Rakásolható |
| Felszerelés | Erkélyen is jól elfér |
| Kezelés | A porfestés védi a fémet a kopástól és rozsdától. A porfestés a por védőrétegként fémre való felhordásának folyamata. |
| Szín | Natúr |
| Tesztelt súly | 110 kg |
| Karbantartást nem igényel | Igen |
| Összeszerelés | Összeszerelve |
| Utókezelés | Karbantartást nem igényel. Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Használat | Kültéri |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Kiváló termék a Maglebjerg kerti fotel
Az elégedettségemről annyit, hogy a múlt évben vásároltam két ilyen fotelt és egy asztalt. Most vettem hozzá még két fotelt. Kényelmes, jól kezelhető, könnyen tisztítható. Ha tíz pontra kellene értékelni, 15-öt adnék rá!
Név: Korondi Judit
Great choise
Egy hét használat után minden szuper
Név: Palasco
Ismét a "megszokott rend".
Nagyon örülünk, hogy a negyedik székkel kiegészült a már meglévő három szék, meg az asztal. Szuper.
Név: Nádai István
Rattan hatású kerti fotel
Kiváló minőségi, nagyon azért és kényelmes
Név: Korondi Judit
křeslo
vypadá dobře, uvidím jak dlouho vydrží
Név: Hana
Fabuleux
Nous avons commandé six fauteuils et une table. L’ensemble est magnifique, les chaises sont robuste et de bonne qualité. Un petit bémol cependant le dessus de la table (des lattes) d’une couleur peut flatteuse qui ne sied pas avec le reste !
Név: Florence
Stadiga och stiliga rottingstolar
Rejäla rottingstolar i fin grå nyans!
Név: Lena
Chińszczyzna
Fotel z Chin, nie że Skandynawii. Na prostej powierzchni kiwają się. Oba. Jak się siedzi to się prostują. Poza tym ładne. Chińskie i tyle na ten temat
Név: Piotr
Tolle Sessel !
Ich bin mit dem Kauf sehr zufrieden, die Korbsessel sehen sehr schön und hochwertig aus . Im Angebot und ohne Lieferkosten absolut toller Preis !
Név: Sabine Meinhold
Odlično
Odlično trpežni...dolgo iskal in našel pri vas
Név: Iztok
JUTLANDIA - Skandináv élet a szabadban
Tegye a nyarát kényelmessé minőségi JUTLANDIA® kerti termékekkel, amelyek nagyszerű áron ötvözik a modern dizájnt és a funkcionalitást.
Akár a kert egy napos zugát szeretné bebútorozni, akár nappalija kényelmét kívánja kiterjeszteni a teraszra, akár az erkélyen szeretne városi kertet kialakítani, a JUTLANDIA termékekben megtalálja a megoldást. A hagyományos dizájnú darabok és szezonális slágerek alkotta választék közös nevezője a skandináv jelleg.
A JUTLANDIA kerti bútorok zöme nem igényel karbantartást. A márka FSC®-tanúsítvánnyal rendelkező fából készült kerti bútorokat is kínál, ami azt jelenti, hogy az alapanyagként használt fa a természet, az állatok és az emberek számára egyaránt méltányos körülményeket biztosító, felelősségteljes erdőgazdálkodásból származik.
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.


