RAVNDRUPÜlőgarnitúra RAVNDRUP sarok/vég modul natúr.
Ajánlott termékek
Részletes Adatok
| Méret összeszerelve | Szélesség: 82 cm, Magasság: 64 cm, Mélység: 82 cm |
|---|---|
| Ülésmagasság | 40 |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 84 cm, Hosszúság: 84 cm, Magasság: 66 cm |
| Súly | 11,8 kg |
| Anyag | Váz: Acél, Hátoldal: A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. |
| Lábvédő kupak | Polipropilén |
| Díszpárna | |
| Ülőpárna | Anyag: 100% poliészter, Töltet: Poliuretán habszivacs/100% poliészter, szál, Szivacs sűrűség: 17 kg/m³, Belső párna: 100% polipropilén, Mosás: 30°C, Fehérítés: Ne fehérítse, Gépi szárítás: Csak kézi szárítás, Vasalás: Ne vasalja, Vegytisztítás: Nem vegytisztítható, Útmutató: Mindig hasonló színekkel mossa, Húzza be a cipzárt mosás előtt, Mosható huzat |
| Hátpárna | Anyag: 100% poliészter, Töltet: 100% poliészter szál, Belső párna: 100% polipropilén, Mosás: 30°C, Fehérítés: Ne fehérítse, Gépi szárítás: Csak kézi szárítás, Vasalás: Ne vasalja, Vegytisztítás: Nem vegytisztítható, Útmutató: Mindig hasonló színekkel mossa, Húzza be a cipzárt mosás előtt, Mosható huzat |
| Kezelés | A porfestés védi a fémet a kopástól és rozsdától. A porfestés a por védőrétegként fémre való felhordásának folyamata. |
| Szín | Natúr |
| Tesztelt súly | 110 kg |
| Tartalmaz | Luxus minőségű párnák tartós, struktúr-szövött poliészter huzattal |
| Összeszerelés | Összeszerelve |
| Utókezelés | Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Használat | Kültéri |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Értékelések
Közepes
A termék rattan része gyenge, nagyobb súllyal nem terhelhető
Név: Emese
Csak napra ne tedd ki!
Ha a kertben, teraszon vagy erkélyen használod (…hol máshol?!), ahová odasüt a nap több órán (…naná, ezért veszed!), akkor ne tervezz 2 évnél tovább vele, mert kb. 2 év múlva darabjaira hullik. Addig szép és kényelmes
Név: Lengyel Zsuzsi
Pocsék minőség
Senkinek nem ajánlom! 5 elemet vettünk belőle (3 sarok, 2 középső, ez most 500 ezer Ft lenne), és két nyári szezon után kuka az egész. A műrattan teljesen szétfoszlott, smostanra használhatatlan a bútor.
Név: Bodonyi Gergely
Dekoratív kerti bútor
Még nem sokat használtuk, eddig jó, kényelmes és jól néz ki.
Név: Réka
Gyenge
Kevés használat mellett, elvileg uv álló, de azért takarva volt ha nem használtuk.... mégis csomó helyen az éleknél megtörtek a "fonások", mintha túl szoros lett volna ott s ahogy ráül az ember a súly lenyomja s így elrepedtek.... Azért ennyi pénzért többet gondoltam volna Neki, mint egy szezon....
Név: Jenny
Szuper kényelmes
Könnyen tisztántartható, könnyen mozgatható, stílusos, modern
Név: Kriszta
Luokattoman laaduton
Ostimme yli 1000€ arvosta palasia ja kahden vuoden käytön jälkeen yksikään pala ei ole käyttökelpoinen. 2-vuotias istui palalle ja meni siitä läpi. Olemme säilyttäneet kalusteet ohjeen mukaan ja siitä huolimatta moduulit ovat täysin käyttökelvottomat. Jysk ei tule lainkaan vastaan, koska tehdastakuu (jonka kestoa ei mainita missään) on mennyt umpeen asiasta ilmoittaessa, vaikka palat ovat hajonneet sen ollessa voimassa. Elämäni huonoin ostos ja asiakaspalvelukokemus. En osta mitään jyskistä tämän kokemuksen jälkeen.
Név: Anni
Leider nicht für die Sonne geeignet
Sieht gut aus, ist bequem aber nach spätestens 2 Sommern Schrott. JYSK weigert sich, die Sachen umzutauschen. Fallnummer 29892662 FINGER WEG!!!
Név: Ingo
Kvalitet jako los
Bacanje para definitivno, tek nako isteka garancije je i pocelo da se raspada, sto znaci vijek trajanja 2 godine. Sramotno ogradjivanje od strane ysk-a da nedaju nikakav kompromis da stalnom kupcu izadju u susret. S tim kako navode nemogu izdati duplikat računa.
Név: Jako los kvalitet
Εξαιρετικό
Ακριβώς όπως φαίνεται στις φωτογραφίες, πολύ άνετο και πρακτικό.
Név: Vassia
Kiszállítás
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.


