KLEINEGGAbasicPoliészter párna 70x80 KLEINEGGA
Méret:
Ajánlott termékek
Magas hőfokon mosható párna 70x80 cm-es méretben, 900 g újrahasznosított szilikonizált spirálbolyhos üreges poliészter szál töltettel. Puha 100% poliészter mikroszálas huzattal. Mosás: 95°C.
| Töltet típusa | Poliészter töltetű párna |
|---|---|
| Párna típusa | Párna |
| Méret | Szélesség: 70 cm, Hosszúság: 80 cm, Magasság: 20 cm |
| Töltet súlya | 900 g |
| Töltet | 100% poliészter (100% újrahasznosított), szilikonizált spirálbolyhos üreges szál |
| Súly | 1100 g |
| Huzatanyag | 100% poliészter, mikroszálas |
| Felépítés | 1 kamrás |
| Steppelés | Üreges poliészter szál |
| Szín | Fehér |
| Szegély | Szín: Szürke, Alak: Overlock |
| Mosás | 95°C |
| Fehérítés | Ne fehérítse |
| Gépi szárítás | *Gépi szárítás lehetséges, alacsonyabb hőmérsékleten (max. 60ºC) |
| Vasalás | Ne vasalja |
| Vegytisztítás és mosás | Nem vegytisztítható |
| Karbantartás | Olyan gépben kell mosni és szárítani ami min. 7 kg ruha kapacitással bír. Rendszeresen kell levegőztetni és felrázni. Ütögetni vagy porszívózni nem szabad |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Ez a termék OEKO-TEX® STANDARD 100 tanúsítvánnyal rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy minden alkotóelemet független OEKO-TEX® intézmények tesztelnek, és megfelelnek a káros anyagokra vonatkozó szigorú határértékeknek. |
| Minőség | BASIC |
| Párna magasság | Közepesen magas |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Remek
Nagyon kényelmes, jó választás volt
Név: Evelin
Maximális elégedettség
Már többször vettem ezt a terméket. A családban mindenki nagyon szereti.
Név: Melinda
Párna értékelés
Eddig kiváló a párna, jó puha, nem csomosodik nem izzad az ember nyaka,igaz most nem nyár van.
Név: Szabó László
Szuper
Kényelmes
Név: Noi
Puha párna
Közepes magasságú kellemesen puha párna.
Név: Márta
Jó
Jó
Név: Varga Gergő
Elmegy
Nekem túl nagy lett..kicsit jobban kilapul mint szeretném..de puha mint a pehely legalább
Név: Szabados Ferenc
Polštář
Vše v pořádku, polštáře jsou luxusní, děkuji a doporučuji
Név: Markéta
Pro návštěvy super
Za mě je to dostatečný polštář pro občasné přespávání návštěv, ale nedokážu si představit, že bych na něm měla spát každý večer. Za mě je neforemný. Nicméně jak jsem již psala, pro návštěvy super.
Név: Štěpánka
Polštáře
Vše v pořádku
Név: Hana
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.

