DUNHAMMERÁgytakaró DUNHAMMER 220x240 bézs
Ajánlott termékek
| Anyag | 100% poliészter (50% újrahasznosított) |
|---|---|
| Töltet | 100% poliészter (100% újrahasznosított) |
| Mosás | 30°C |
| Fehérítés | Ne fehérítse |
| Gépi szárítás | Csak kézi szárítás |
| Vasalás | *Vasalás alacsonyabb hőfokon (max. 110ºC) |
| Vegytisztítás és mosás | Nem vegytisztítható |
| Útmutató | Mindig hasonló színekkel mossa |
| Méret | Szélesség: 220 cm, Hosszúság: 240 cm |
| Töltősúly | 100 g/m². |
| Súly | 90 g/m². |
| Töltősúly | 528 g |
| Huzat súlya | 1097 g |
| Színezési mód | Színezett |
| Dizájn | Sima |
| Szín | Bézs |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Ez a termék OEKO-TEX® STANDARD 100 tanúsítvánnyal rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy minden alkotóelemet független OEKO-TEX® intézmények tesztelnek, és megfelelnek a káros anyagokra vonatkozó szigorú határértékeknek. |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Ágytakaró
Nagyon szép, puha és minőségi darab.
Név: Simon Judit
A színe félrevezető a képen
Kifejezetten bézs színt szerettem volna, de inkább zöldes árnyalatú, pedig nagyon vártam hogy akciós legyen, megtévesztő a fotó :(
Név: Renáta
Kiváló ár /érték arány!
Gyönyörű, nagyon jó minőségű ágytakarót sikerült vennem fantasztikus áron! Köszönöm!
Név: Rózsa Noémi
Egyáltalán nem bézs színű
Nagyon nem bézs színű. Nagyon megtévesztő az újságba és a weboldalon lévő fotók. Így elég csalódott vagyok mivel szándékosan a bézs színű miatt vásároltam.
Név: Vargáné Herczeg Eszter
Szeged
Nagyon szép kivitel, minőségi anyagból
Név: Dobosné Rózsa
Piękna, miękka w dotyku
Jestem w niej zakochana. W letnie dni można pod nią spać. Kolor przepiekny. Do pełni szczęścia brakuje mi większych poduszek
Név: Sylwia
Minunata
Foarte frumoasă culoarea și plăcută la atingere
Név: Iulia
Drugačija boja
Prekrivač je lijep, dovoljno dug i za najveću dimenziju kreveta, super izgleda naročito s jastucima u kompletu, ali kao što većina komentara upozorava - boja nije bež, već nešto između sive i taupe. Uzela sam ga na 50%-tnoj akciji kao i jastuke. Pogrešna boja (definitivno drugačija od viđene u online shopu) u ovom slučaju nije bila razlog za povrat artikla jer je sve u svemu - prekrivač/set zadovoljio. Radi se o boji na dnevnom i umjetnom svjetlu, a žarulje koje sam isprobala za osvjetljenje su led, 10 i 13W, od 3000 i 4000 K. Možda bi intenzivnije i hladnije led svjetlo podržalo vjerodostojnost boje na slici, tko zna.
Név: Antonija
Narzuta
Narzuta bardzo ładnie wygląda na łóżku . Materiał porządny . Polecam
Név: Karolina
Gorgeous, soft quilted bedspread
This is huge and a lovely buttery soft fabric. It’s a calm neutral colour and goes well with natural coloured bedding. It has a beautiful, ruffled edge and is superb value for money
Név: Georgina Orrin
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.
