GRIBSKOVVendéglap GRIBSKOV 100x50 natúr tölgy
Tömör tölgy. SZ100 x H50 cm
| Típus | Vendéglap |
|---|---|
| Alak | négyszögletes |
| Anyag | Tömör tölgy |
| Anyag | Előlap: Tömör tölgy, Fedőlap: Tömör tölgy |
| Kezelés | Olajjal pácolt |
| Szín | Natúr tölgy |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 100 cm, Hosszúság: 50 cm, Magasság: 4 cm |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 54 cm, Hosszúság: 113 cm, Magasság: 7 cm |
| Súly | 13 kg |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Az ilyen jelöléssel rendelkező termékek erdőkből származó alapanyaga igazoltan olyan erdőgazdálkodásból származik, amely megfelel az FSC® által előírt szigorú, környezettudatos és társadalmilag felelős termelés és gyártás feltételeinek. Keresse az FSC® jelzéssel ellátott termékeinket áruházainkban és online. |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
For besværligt
Man kan ikke sætte pladen på alene. Den er tung og man skal både holde og skrue samtidig. Hullerne var ikke standset rigtig ud. Besværligt at få leverede varen tilbage. Kundeservice ikke særlig imødekommende
Név: Pernille
Verlängerung
Alles perfekt Macht den Tisch perfekt
Név: Haase
Passt
Sieht gut aus, die Montage ist alleine fast nicht möglich weil die Platte schwer ist aber wenn einer hält und der Zweite schraubt passt es.
Név: Alexandra
Tillæg plade
Rigtig pæn og lige hvad man kan ønske sig
Név: Birgit Hieronymus
Rigtig god forlængelse
God funktion til forlængelse af bordet der ligner et stort bord
Név: Annalisa
ROYAL OAK – Tölgy mindenki számára
A ROYAL OAK magas minőségű, tölgy alkatrészekkel készült beltéri bútorok sorozata, amely egyszerre szép és megfizethető.
2004-es alapítása óta a ROYAL OAK márka a magas minőség szimbóluma, valamint garancia arra, hogy a termék amit megvásárol az valódi tölggyel készül, tömör tölgy vagy tölgy furnér formájában.
A tömörfa és a furnér kombinációja lehetővé teszi, hogy a ROYAL OAK termékek mindenféle ártartományban megforduljanak, így mindenki számára elérhetőek.
A márka neve, amely egyezik egy, a Dániai Jels-ben található golfpálya nevével, szimbolizálja a természettel való kapcsolatát is, amely a választott természetes alapanyagokban is megmutatkozik. A ROYAL OAK tartós termékeket, időtlen dizájnt és értéket kínál.
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.