BARKHOLTGardróbszekrény betét BARKHOLT SZ42xMÉ45 4 rácsos kosár
Méret:
Acél. SZ42 x MA69 x MÉ45 cm
| Anyag | PP (polipropilén), Acél |
|---|---|
| Anyag | Előlap: Acél, Fedőlap: Acél, Alj: Acél, Oldal: Acél, Láb: PP (polipropilén), Acél, Hátoldal: Acél, Váz: Acél |
| Fiók | Előlap: Acél, Alj: Acél, Oldal: Acél, Hátoldal: Acél |
| Láb | PP (polipropilén), Acél |
| Szín | Fehér |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 42 cm, Magasság: 69 cm, Mélység: 45 cm |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 48 cm, Hosszúság: 70 cm, Magasság: 20 cm |
| Súly | 4 kg |
| Csomagok száma | 1 |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Nagyon praktikus
Annyira megtetszett, hogy végül 3db-ot is vettünk. Nagyon könnyen összeszerelhető. Remek helykihasználás.
Név: Csertői Krisztina
Very easy to assemble
Good baskets
Név: Martin
Good
Lovely and neat little set of drawers but putting it together was a nightmare
Név: Sasha
Easy assembly
I saw a few comments complaining no support to hold the drawers. The simplest way to resolve it was using tiny white cable's ties.
Név: AE
Barkholt
stojan plni svoj ucel. skoda ze na jednej strane nieje doraz na kosiky a tak mozu prepadnut na druhu stranu inak celkova spokojnost
Név: Adriána
barkholt
meer dan zomaar handig draadbakken glijden wel erg snel zit geen rem op
Név: Roos
Parfait
Livraison super rapide. Produit conforme à l'annonce, et encore plusstable que je ne le pensais.
Név: Ana
Potrivire pentru dulap
Ma bucur de acest produs, a intrat super bine in dulap. Și este potrivit pentru hainele sportive. Nu este foarte rezistent dar e ce trebuie la cat este folosit și cum spuneam potrivit pentru hainele sportive.
Név: Lidia
Falsche Breite
Schnell zusammengebaut. Punktabzug da Breite 43 cm anstatt wie angegeben 42 cm.
Név: Stern
Trådkorg
Måtten stämde perfekt men man drar lätt ut lådan för långt som andra skrivit, man måste vänja sig tänker jag
Név: Märta
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.

