HEJSAGERFali polc HEJSAGER 3 polcos fehér/natúr
Dekor furnér és acél. SZ65 x MA80 x MÉ20 cm
| Anyag | ABS műanyag, Az MDF lapok nagyon finomra vágott nyomás-ragasztott farostokból állnak. |
|---|---|
| Anyag | Láb: Acél |
| Polc | ABS műanyag, Az MDF lapok nagyon finomra vágott nyomás-ragasztott farostokból állnak. |
| Kezelés | A porfestés védi a fémet a kopástól és rozsdától. A porfestés a por védőrétegként fémre való felhordásának folyamata. |
| Szín | Fehér, Natúr |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 65 cm, Magasság: 80 cm, Mélység: 20 cm |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 21 cm, Hosszúság: 84 cm, Magasság: 6 cm |
| Súly | 5 kg |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Az ilyen jelöléssel rendelkező termékek alapanyaga FSC®- tanúsított erdőkből származó fa, újrahasznosított anyagok és/vagy FSC® kontrollált fa keveréke. Habár a kontrollált fa nem FSC®- tanúsított erdőkből származik, de mérsékli a veszélyét annak, hogy az alapanyag elfogadhatatlan forrásból származzon. Keresse az FSC® jelzéssel ellátott termékeinket áruházainkban és online. |
| Tartalmaz | 3 polc |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Super nöjd
Jätte fina hyllor! Lätta att montera ihop.
Név: Sandra Karlsson
No hardware
The shelves and brackets look good, but there wasn't any hardware to attach bracket to wall. They also didn't tell you what size wall plugs, screws needed. So was disappointed that have to go now to hardware shop to get items before i can put up on the wall etc.
Név: Sinead
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.

