HVEPSKerti kaspó HVEPS ÁTM53xMA41 szürke
Méret:
Ajánlott termékek
Nagy, antracit szürke kerti kaspó fagyálló polikőből. Ezzel a kerti kaspóval egyszerűen és elegánsan mutathatja meg növényeit. Vízelvezető lyuk könnyen kialakítható, hogy a felesleges víz elfolyhasson. ÁTM53 x MA41 cm
| Anyag | Polietilén, Polipropilén (20% újrahasznosított) (műanyag), Kőpor |
|---|---|
| Méret összeszerelve | Átmérő: 53 cm, Magasság: 41 cm |
| Belső méret | Átmérő: 50 cm, Magasság: 38 cm |
| Szín | Antracit szürke |
| Súly | 5,9 kg |
| Vízelvezető lyuk | Vízelvezető lyuk könnyen kialakítható |
| Használat | Kültéri |
| Fagyálló | Igen |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Rendben volt.
Kicsit sokáig vártam, de tökéletes, jó nehéz.
Név: Horváth
Robusztus kaspó
Ez egy modern, robusztus kaspó dísznövényeknek. Olyan, mint a képen, stabil, nem borul fel könnyen benne a magas növény sem. Nem lyukas az alja, megfelel díszkaspónak nagy cserépben levő növényeknek.
Név: Andrea
Kaspó vásárlás
Minden rendben volt. A csomagolás is igényes és védi a sérülésektől, így könnyen szállítható. Előre fizetésénél ki lehetne emelni az üzenetben hogy lehet egyből az áru kiadó részhez menni nem kell az üzletbe bemenni.
Név: Szentpéteri Dezső
A leghatalmasabb
Tökéletes!!!
Név: Csapó Csabáné
SAKSIJA
Saksija je savrsena, odlicnog kvaliteta i izgleda. Preporuka sa moje strane
Név: NATALIJA
Стилна саксия за тераса или градина
Повече от 5 години използвам такива саксии на открита тераса. Те са здрави и външния им вид не се промени въпреки атмосферните условия.
Név: Михайлова
Ideale bloembak voor buiten.
Weerbestendige mooie bloembak voor buiten - ideaal voor bloemen en planten - prijs/kwaliteit zeer goed.
Név: Peter
Ευρύχωρη και καλής ποιότητας με τρύπα στράγγισης
Ευρύχωρη και καλής ποιότητας με τρύπα στράγγισης, μου άρεσε πολύ το χρώμα και το υλικό της. Αγόρασα 8 στο σύνολο.
Név: Ελενα
Den er bare go'
Flot form og overflade, meget kraftig kvalitet, den skal nok holde - for evigt.
Név: max
Bloempot
Zeer stevig en mooi groot. Ben er erg blij mee
Név: Luz
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.

