HAVLIREVirágtartó állvány HAVLIRE ÁTM30xMA54 sötét homokszínű
Egyszerű, modern kialakítású virágtartó állvány sötét homok színben. Kétszintes, így ideális növények és egyéb dísztárgyak elhelyezésére az erkélyen vagy a kertben. A virágtartó állvány tartós, porfestett galvanizált acélból készült. ÁTM30 x MA54 cm
| Méret összeszerelve | Átmérő: 30 cm, Magasság: 54 cm |
|---|---|
| Anyag | A galvanizáció segít megvédeni az acélt a kopás és a rozsda ellen. A galvanizáció egy olyan folyamat, amelynek során az acélra egy tartós és védelmező cinkréteget visznek fel. |
| Szín | Sötét homok |
| Súly | 1,8 kg |
| Max. terhelhetőség | 20 kg |
| Felszerelés | Erkélyen is jól elfér |
| Használat | Beltéri/kültéri |
| Fagyálló | Nem |
| Kezelés | Porfestett |
| Utókezelés | Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Modern und stylisch
Der kleine Tisch ist sehr modern und stylisch und passt auf dem Balkon in jede Ecke. Die Farbe finde ich gerade sehr lm Trend
Név: Sandra
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.
