SVANESVANE újratölthető asztali lámpa ÁTM21xMA25 cm homokszínű
Ajánlott termékek
Újratölthető asztali lámpa modern dizájnnal, homokszínű, bordázott talppal. A vezeték nélküli kialakítás lehetővé teszi, hogy bárhová elhelyezze, kellemes hangulatot teremtve beltéren és kültéren egyaránt. Kényelmes, beépített időzítő funkciót is tartalmaz. ÁTM21 x MA25 cm
| Anyag | Akrilnitril-butadién-sztirol, Polipropilén |
|---|---|
| Szín | Homok |
| Méret | Átmérő: 21 cm, Magasság: 25 cm |
| Súly | 0,27 kg |
| Izzók/LED-ek száma | 2 Db |
| Izzó | Mellékelve |
| Izzó/LED típusa | LED |
| Lumen skála | 20 |
| Kelvin színhőmérséklet | 4300 K |
| Beépített LED | Igen |
| Használat | Beltéri/kültéri |
| Fényforrás hozzávetőleges élettartama órákban | 40000 óra |
| Áramforrás | USB-C kábel és újratölthető elemek (AA) |
| Funkció | Újratölthető, Időzítő funkció |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | CE |
| Időzítő funkció | Igen |
| Elemek | Nélkül |
| Elemek száma | 4 Db |
| Elemek mérete | AA |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Lyslykt
Bruker lang tid på opplading ca 18-20 timer, men lyser også lenge. Fornøyd
Név: Laila
Super, gefällt sehr
Die Lampe muss mit Batterien bestückt werden. Möglichwerweise können wiederaufladbare Akkus verwendet und per USB-C Kabel aufgeladen werden. Habe ich nicht ausprobiert. Das abgegebene Licht ist vergleichsweise hell und strahlt eher weiß als warmweiß/gelblich. Für meine empfindlichen Augen musste das weicher und weniger grell werden. Die Lampe lässt sich mit einer halben Drehung in zwei „Hälften“ auf“schrauben“. Habe ein kleines Stück Backpapier doppelt gefaltet mit Tesa über die LED geklebt. Voila, warmweißes Licht, das nicht mehr grell ist (rein subjektive Bewertung, die meisten Menschen brauchen das sicher nicht). In jedem Fall: Kaufempfehlung!
Név: Sina
Kaldt lys
Kjempesøt lampe og praktisk at den er oppladbar, men lyset ble altfor kaldt for min smak - spesielt sammenlignet med den andre belysningen i rommet. Det var som å ha billys inn vinduet. Synd!
Név: Lisbeth
Super vare
Super smart lampe som jeg nemt kan flytte rundt. Virkelig dejligt lys. Glæder mig til at bruge den ude på havebordet en sommeraften. Smart at den kan stå med ledningen i mens den lader. Fungere virkelig godt med de genopladelige batterier.
Név: Birgit Finderup
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.

