VEGGERFotelágy VEGGER szürke szövet
Szövet huzattal. Habszivacs ülő- és hátrésszel. 6-pozíciós. Könnyen ággyá alakítható. Fekvőfelület: 73x220 cm. SZ73 x MA60 x MÉ74 cm
| Anyag | PET, PP (polipropilén), PUR-hab, Poliészter, Poliuretán habszivacs, Acél |
|---|---|
| Anyag | Ülés: PET, PP (polipropilén), PUR-hab, Poliészter, Hátoldal: PP (polipropilén), PUR-hab, Poliészter, Acél |
| Ülés | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: PUR-hab, Szivacs sűrűség: 25 kg/m³ |
| Háttámla | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: PP (polipropilén), PUR-hab, Szivacs sűrűség: 25 kg/m³ |
| Kihajtható rész | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: PP (polipropilén), PUR-hab, Szivacs sűrűség: 25 kg/m³ |
| Töltet | Habszivacs szál |
| Szín | Szürke |
| Funkció | 6-pozíciós |
| Felszerelés | Összecsukható |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 73 cm, Magasság: 60 cm, Mélység: 74/220 cm |
| Ülésmagasság | 28 |
| Ülés mélység | 41 |
| Fekvőfelület | Szélesség: 74 cm, Hosszúság: 220 cm |
| Összeszerelés | Összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 76 cm, Hosszúság: 118 cm, Magasság: 24 cm |
| Súly | 12 kg |
| Max. terhelhetőség | 150 kg |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Fotelágy VEGGER
Jó.
Név: Néc
Fotelágy
Egyszerűen használható, könnyű
Név: Norbert
Fotelágy
Nagyon jó , kicsi, kényelmes , könnyen alakítható , pont ilyen volt az elképzelésem!
Név: Emese
Super
Spĺňa čo je od neho očakávané.
Név: Oliver
Крісло-ліжко VEGGER сірий
Гарне крісло, дуже задоволена, зручне, м'яке. Рекомендую до купівлі.
Név: Євгенія
Meget bra sovestol
Passer ypperlig som ekstra soveplass. Lett å bære. Enkel å bruke.
Név: Ira S Ulvan
Fantastisk möbel
Jag är så imponerad av denna möbel. Den är lätt, smidig, enkel, skön att sitta i, fin. Den överträffar mina förväntningar helt.
Név: Maria
Много добро
Практично и удобно. Доста по-функционално от пуф, е на същата цена. Много съм доволна.
Név: Деница
Křesílko
Velmi pěkné,pohodlné
Név: Irena
Rigtig lækker stol.
Vores 3 årige nyder at ligge i den, lige så meget som vi. Ville dog ønske den lige var 10-15 cm bredere, så vi bedre kan sidde en voksen og et barn.
Név: Julie
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.