HJARUPRuhaállvány HJARUP bézs
Ajánlott termékek
Acél. SZ120 x MA165 x MÉ50 cm
| Anyag | Acél |
|---|---|
| Váz | Acél |
| Szín | Bézs |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 120 cm, Magasság: 165 cm, Mélység: 50 cm |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 53 cm, Hosszúság: 124 cm, Magasság: 5 cm |
| Súly | 5 kg |
| Max. terhelhetőség | 24 kg |
| Útmutató | Vízzel folttisztítható |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Funçāo_Qualidade/Preço
Excelente funcionalidade e estética.
Név: Maria do Rosário Vida Alface
Monenlaiseen käyttöön
Isokokoinen, ajankohtainen muotoilultaan. Nopea kasata. Voi käyttää myös kyljellään (huopatossu alle). Tekstiilien tuuletukseen, vaatteiden säilytykseen, tai vaikka koristevalojen tai kasvien ripustukseen osana sisustusta.
Név: Aada
Toppen
Precis som beskriven, toppen. Enkel att montera.
Név: Tilda
Sooooo schön
Sehr filigran und sieht richtig trendy aus. Benutze ich um Sachen für Vinted zu fotografieren:)
Név: Babsi
defekte Kleiderstange
Leider habe ich eine defekte Kleiderstange erwischt… :‘( Die zweite war super! :-)
Név: Dimitra
Stalak za odjeću
Super stalak, zadovoljan sam, čvrst i lijepa boja.
Név: Stalak
Toppen
Rekommenderar! Jätte fin i verkligheten och får plats med mycket kläder. Tveka inte att köpa den
Név: Sara
Υπέροχο
Παρά πολύ ωραία κατασκευή, εύκολη στην συναρμολόγηση και χωράει πολλά ρούχα.
Név: Γιωτα
Elbise askılığı HJARUP
Ürün hem hafif olması, hem dayanıklı olması, hem de görünüşünün şık olması nedeni ile ihtiyacımı karşılamıştır. Dar alanlara bile rahatsız etmeyecek şekilde konumlandırılabilir.
Név: Zehar
Незамінна річ в квартиру.
Чудова підлогова вішалка. Міцна, проста в збірці. Якісна річ за достатньо невеликі кошти.
Név: Олена
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.

