STORSIPPASzőnyeg STORSIPPA ÁTM160 bézs
Ajánlott termékek
| Anyaga elöl | 100% poliészter |
|---|---|
| Hátrész anyaga | 100% poliészter TPR hátoldallal |
| Használat | Beltér |
| Mosás | 30°C |
| Útmutató | Hasonló színekkel mosandó. Az első alkalommal külön mossa |
| Fehérítés | Ne fehérítse |
| Gépi szárítás | Csak kézi szárítás |
| Vasalás | Ne vasalja |
| Vegytisztítás és mosás | Nem vegytisztítható |
| Átmérő | 160 cm |
| Súly elől | 500 g/m². |
| Súly | 700 g/m². |
| Teljes súly elől+hátul | 1200 g/m². |
| Színezési mód | Színezett |
| Felszerelés | Jacquard |
| Szín | Bézs |
| Dizájn | Mintás |
| Alak | kerek |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Ez a termék OEKO-TEX® STANDARD 100 tanúsítvánnyal rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy minden alkotóelemet független OEKO-TEX® intézmények tesztelnek, és megfelelnek a káros anyagokra vonatkozó szigorú határértékeknek. |
| További információ | Használat előtt porszívózza ki. A felület csúszós lehet. A kiömlött folyadékot azonnal távolítsa el. Ha folyadék kerül a felületre, itassa fel tiszta, festetlen ruhával, a kiömlött folyadék köré erősen nyomkodva, hogy a lehető legtöbbet felszívja. Rendszeresen porszívózzon alacsony teljesítményen, kefe nélküli fejjel. Ne húzza ki a laza szálakat. Ehelyett ollóval vágja le őket. Száraz, jól szellőző helyen tárolandó. |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Nagyon csúszós szőnyeg
1-2 hónapja jelent meg ez a szőnyeg azóta nézegettem. Tegnap láttam,hogy akciós, gyorsan meg is vettem. Már az üzletben feltűnt nagyon puha, kellemes anyaga van, még a pénztáros hölgy is megjegyezte, milyen jó anyag. Mikor hazavittem és leterítettem akkor jött a csattanó. Iszonyatosan csúszik,szinte már veszélyes rá lépni. Ahová szántam nem merem használni, így végül egy fotel alá került. Közlekedőbe, előszobába, gyerekszobában nem ajánlom.
Név: Enikő
Tepih okrugli
Tepih jeste tanji,ali fin ,mekan,daje toplinu ,boja prelepa i uklapa se lepo u enterijer ,narocito uz hrastov namestaj posto je" bez "boje,ima gumu ispod i nama se ne klizi na parketu,spram cene ispunio ocekivanja
Név: Srđan
Γλιστράει
Σίγουρα για τα λεφτά του είναι πολύ όμορφο χαλί, ωστόσο γλιστράει πολύ όταν πατάς πάνω του (όχι το κάτω μέρος). Προτείνεται μόνο αν πρόκειται να μπει κάτω από τραπέζι με καρέκλες, όχι αν πρόκειται να περπατήσεις πάνω του!
Név: Αλέξης
Idealny
Miękki i naprawdę bardzo ładny. Jestem naprawdę zadowolona z zakupu. Jest idealny.
Név: Karolina
Χαλί στρογγυλο
Ομορφο ,απαλο,αλλα πολυ λεπτο. Γλυστραει κι λιγο. Εγω βεβαια το εχω κατω απο στρογγυλη τραπεζαρια,οποτε το συγκρατει το βαρος.
Név: Αναστασία
Klouže
Koberec na podlaze drží, ale člověk klouže po něm, ať už v ponožkách nebo bos. Není to až tak hrozné, ale to je subjektivní. Vypadá moc hezky, jako na fotkách. Na dotyk je trochu chladnější.
Név: Markéta
Килим
Гарний, але небезпечно слизький. Якби знала, то не викидала бірки, а повернула б його в магазин ((
Név: Вікторія
Zelo zadovoljna
Kupila sem jo za spalnico. Je prijetno mehka. Veseli me tudi, da je pralna.
Név: Nina
koberec Storsippa
Veľmi príjemná farba, materiál aj tvar a jediná nevýhoda je, že je šmykľavý. Nakoľko som ho kupovala v 50% zľave, tak spokojnosť aj s cenou. Veľká výhoda, že sa dá prať.
Név: Andrea
Tepih okrugli krem boje
Tepih je jako mekan, odlicno izgleda u dnevnom boravaku
Név: Emi
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.