SKEJBYModuláris kanapé SKEJBY 3-szem. sarokkanapé/nyitott vég bézs
Típus:
Ajánlott termékek
Elemes kanapé 3 elemmel, amelyeket a rendelkezésre álló helytől függően lehet elrendezni. 1 középső elem, 1 sarokkanapé elem és 1 nyitott vég elem: Szövet. Ülőpárna táskarugókkal és habszivacs béléssel. Habszivacs hátpárnával. SZ285 x MA64 x MÉ94/155 cm
A csomag a következő cikkekből áll
Részletes Adatok
| Típus | 3-Személyes Fekvőfotel jobbos/nyitott vég |
|---|---|
| Fekvőfotel | Jobbra néző |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 285 cm, Magasság: 64 cm, Mélység: 94/155 cm |
| Szín | Bézs |
| Ülésmagasság | 40 |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Részletes Adatok - Kanapé modul SKEJBY középső bézs szövet
| Típus | Kanapé elem |
|---|---|
| Anyag | Habszivacs, LVL, PP (polipropilén), Forgácsolt lemez, Furnérlemez, Poliészter, Acél |
| Anyag | Ülés: Habszivacs, LVL, Forgácsolt lemez, Furnérlemez, Poliészter, Acél, Hátoldal: Habszivacs, LVL, Furnérlemez, Poliészter, Karfa: Forgácsolt lemez, Láb: PP (polipropilén) |
| Ülés | Szivacs anyaga: Poliéter habszivacs, Szivacs sűrűség: 23/50 kg/m³ |
| Háttámla | Szivacs anyaga: Poliéter habszivacs, Szivacs sűrűség: 23/50 kg/m³ |
| Karfa | Szivacs anyaga: Poliéter habszivacs, Szivacs sűrűség: 23/50 kg/m³ |
| Dívány | Szivacs anyaga: Poliéter habszivacs, Szivacs sűrűség: D23/D50 kg/m³ |
| Szín | Bézs |
| Rugó típus | Minden táskarugót egy szövetzsák véd, amely rugalmas matracot biztosít, növeli a tartósságot és csökkenti a zajt. |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 70 cm, Magasság: 64 cm, Mélység: 92 cm |
| Ülésmagasság | 39 |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 93 cm, Hosszúság: 71 cm, Magasság: 63 cm |
| Súly | 20 kg |
| Maximális terhelés ülésenként | 110 kg |
| Csomagok száma | 1 |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Az ilyen jelöléssel rendelkező termékek erdőkből származó alapanyaga igazoltan olyan erdőgazdálkodásból származik, amely megfelel az FSC® által előírt szigorú, környezettudatos és társadalmilag felelős termelés és gyártás feltételeinek. Keresse az FSC® jelzéssel ellátott termékeinket áruházainkban és online. |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Részletes Adatok - Kanapé modul SKEJBY sarok jobbos bézs szövet
| Típus | Kanapé elem |
|---|---|
| Anyag | Habszivacs, LVL, PP (polipropilén), Forgácsolt lemez, Furnérlemez, Poliészter, Poliéter habszivacs, Acél |
| Anyag | Ülés: Habszivacs, LVL, Forgácsolt lemez, Furnérlemez, Poliészter, Acél, Hátoldal: Habszivacs, LVL, Forgácsolt lemez, Furnérlemez, Poliészter, Karfa: Habszivacs, LVL, Forgácsolt lemez, Furnérlemez, Poliészter, Láb: PP (polipropilén) |
| Ülés | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliéter habszivacs, Szivacs sűrűség: 18/17/12/50 kg/m³ |
| Háttámla | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliéter habszivacs, Szivacs sűrűség: 18/17/12 kg/m³ |
| Karfa | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliéter habszivacs, Szivacs sűrűség: 18/17/12 kg/m³ |
| Dívány | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliéter habszivacs, Szivacs sűrűség: 18/17/12/50 kg/m³ |
| Lábak | PP (polipropilén), Acél |
| Szín | Bézs |
| Felszerelés | Nem fordítható meg |
| Fekvőfotel | Jobbra néző |
| Rugó típus | Minden táskarugót egy szövetzsák véd, amely rugalmas matracot biztosít, növeli a tartósságot és csökkenti a zajt. |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 92 cm, Magasság: 64 cm, Mélység: 155 cm |
| Ülésmagasság | 40 |
| Összeszerelés | Összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 95 cm, Hosszúság: 157 cm, Magasság: 66 cm |
| Súly | 39 kg |
| Max. terhelhetőség | 110 kg |
| Maximális terhelés ülésenként | 110 kg |
| Csomagok száma | 1 |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Az ilyen jelöléssel rendelkező termékek alapanyaga FSC®- tanúsított erdőkből származó fa, újrahasznosított anyagok és/vagy FSC® kontrollált fa keveréke. Habár a kontrollált fa nem FSC®- tanúsított erdőkből származik, de mérsékli a veszélyét annak, hogy az alapanyag elfogadhatatlan forrásból származzon. Keresse az FSC® jelzéssel ellátott termékeinket áruházainkban és online. |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Részletes Adatok - Kanapé modul SKEJBY nyitott vég balos bézs szövet
| Típus | Kanapé elem |
|---|---|
| Anyag | Habszivacs, LVL, PP (polipropilén), Forgácsolt lemez, Furnérlemez, Poliészter, Poliéter habszivacs, Acél |
| Anyag | Ülés: Habszivacs, LVL, Forgácsolt lemez, Furnérlemez, Poliészter, Acél, Hátoldal: Habszivacs, LVL, Forgácsolt lemez, Furnérlemez, Poliészter, Karfa: Habszivacs, LVL, Forgácsolt lemez, Furnérlemez, Poliészter, Láb: PP (polipropilén) |
| Ülés | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliéter habszivacs, Szivacs sűrűség: 18/17/12/50 kg/m³ |
| Háttámla | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliéter habszivacs, Szivacs sűrűség: 18/17/12 kg/m³ |
| Karfa | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliéter habszivacs, Szivacs sűrűség: 18/17/12 kg/m³ |
| Dívány | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliéter habszivacs, Szivacs sűrűség: 18/17/12/50 kg/m³ |
| Lábak | PP (polipropilén), Acél |
| Szín | Bézs |
| Felszerelés | Nem fordítható meg |
| Rugó típus | Minden táskarugót egy szövetzsák véd, amely rugalmas matracot biztosít, növeli a tartósságot és csökkenti a zajt. |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 123 cm, Magasság: 64 cm, Mélység: 94 cm |
| Ülésmagasság | 40 |
| Összeszerelés | Összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 95 cm, Hosszúság: 124 cm, Magasság: 66 cm |
| Súly | 31 kg |
| Max. terhelhetőség | 110 kg |
| Maximális terhelés ülésenként | 110 kg |
| Csomagok száma | 1 |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Az ilyen jelöléssel rendelkező termékek alapanyaga FSC®- tanúsított erdőkből származó fa, újrahasznosított anyagok és/vagy FSC® kontrollált fa keveréke. Habár a kontrollált fa nem FSC®- tanúsított erdőkből származik, de mérsékli a veszélyét annak, hogy az alapanyag elfogadhatatlan forrásból származzon. Keresse az FSC® jelzéssel ellátott termékeinket áruházainkban és online. |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Értékelések
Top
Richtig gute Couch. Preis-Leistung sehr gut.
Név: Sonja
KEINE Empfehlung
Ich rate definitiv vom Kauf dieses Sofas ab. Optisch macht das Modell zwar einiges her, aber die Qualität lässt stark zu wünschen übrig. Bereits nach kurzer Nutzung verschiebt sich das Polster deutlich, wodurch das Sofa schnell unordentlich wirkt. Auch der Stoff verrutscht ständig, was nicht nur unschön aussieht, sondern auch im Alltag einfach nervig ist. Hinzu kommt, dass das Sofa sehr unbequem ist und nicht zum entspannten Sitzen oder Liegen einlädt. Für den Preis hätte ich mir hier deutlich mehr Komfort und vor allem eine bessere Verarbeitung erwartet. Fazit: Schön anzusehen, aber absolut nicht alltagstauglich. Ich würde es definitiv nicht noch einmal kaufen.
Név: christin
Kiszállítás
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.
