VEJLBYFotel VEJLBY világos homokszínű szövet
Szövet huzattal. Ülés táskarugókkal és habszivaccsal. Habszivacs hátpárnával. Fokozatmentesen állítható mechanizmussal és beépített lábtartóval. SZ75 x MA100 x MÉ91 cm
| Típus | Fotel |
|---|---|
| Anyag | Habszivacs, PP (polipropilén), Furnérlemez, Poliészter, Poliuretán habszivacs, Acél |
| Anyag | Ülés: Habszivacs, Furnérlemez, Poliészter, Acél, Hátoldal: Habszivacs, Furnérlemez, Poliészter, Karfa: Habszivacs, Furnérlemez, Poliészter, Láb: PP (polipropilén) |
| Váz | Furnérlemez |
| Ülés | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliuretán habszivacs, Szivacs sűrűség: 25 kg/m³ |
| Háttámla | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliuretán habszivacs, Szivacs sűrűség: 25 kg/m³ |
| Karfa | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliuretán habszivacs, Szivacs sűrűség: 25 kg/m³ |
| Láb | PP (polipropilén) |
| Töltet | 100% poliészter, 100% poliészter |
| Külső huzatanyag | 100% poliészter |
| Szín | Világos homok |
| Funkció | Beépített lábtartó, Fokozatmentesen állítható |
| Rugó típus | Táskarugó |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 75 cm, Magasság: 100 cm, Mélység: 91 cm |
| Ülésmagasság | 47 |
| Ülés mélység | 51 |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 76 cm, Hosszúság: 80 cm, Magasság: 58 cm |
| Súly | 29 kg |
| Max. terhelhetőség | 110 kg |
| Maximális terhelés ülésenként | 110 kg |
| Csomagok száma | 1 |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | FSC® 100% |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Szép és kényelmes fotel
A fotel már az üzletben is nagyon kényelmes volt, de mióta felállítottuk mindig versenyzünk, hogy ki üljön bele. A lábtartó könnyen felemelkedik és lenyomható. Az anyag szép és erősnek tűnik. A karfa magassága is tökéletes.
Név: Borbála
Excelente relación calidad/precio
El sillón es muy cómodo, permite reclinarte en diferentes posiciones hasta acostarte totalmente. Perfecto para quien necesita de un buen descanso. Además es muy bonito.
Név: Patricia
Bra amningsfåtölj
Jätteskön. Köpte som amningsfåtölj och är supernöjd. Är du 180+ är fåtöljen aningen liten i storleken.
Név: Micaela
Odlična!
Jako smo zadovoljni s novom foteljom!!! Udobna je a opet dovoljno čvrsta. Visina uzglavlja dostatna za udoban položaj glave pri čitanju ili gledanju televizije. Boja je neutralna i lako se uklapa uz postojeći namještaj. Presvlaka je od čvrste tkanine. Sami smo ju sastavili u roku 10 minuta. Topla preporuka!!!
Név: Brigita
María Dolores Vilarnau Sospedra
Me gusta y los comentarios son buenos
Név: Dolores Vilarnau Sospedra
Muy cómodo
Sofá de pequeñas dimensiones y muy cómodo.
Név: Lidia
Zit heerlijk
Geweldige stoel voor in de kraamtijd
Név: Ozgul
Bardzo wygodny fotel
fotel ładny, wygodny, rozkłada się, cena spoko, czego chciec więcej
Név: Sz
Vejby
Eenvoudig ineen te zetten. Zit heel goed. Prijs kwaliteit, goed maar juist aangekocht nog afwachten na gebruik
Név: Niki
Fantastisk!
Helt underbar fotölj! Perfekt till amning!
Név: Amanda
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.