VEJLBYFotel VEJLBY sötétszürke szövet
Szövet. Ülőpárna táskarugókkal és habszivaccsal. Habszivacs hátpárnával. Fokozatmentesen állítható és beépített lábtartóval rendelkezik. SZ75 x MA100 x MÉ91 cm
| Típus | Fotel |
|---|---|
| Anyag | Habszivacs, PP (polipropilén), Furnérlemez, Poliészter, Poliuretán habszivacs, Acél |
| Anyag | Ülés: Habszivacs, Furnérlemez, Poliészter, Acél, Hátoldal: Habszivacs, Furnérlemez, Poliészter, Karfa: Habszivacs, Furnérlemez, Poliészter, Láb: PP (polipropilén) |
| Váz | Furnérlemez |
| Ülés | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliuretán habszivacs, Szivacs sűrűség: 25 kg/m³ |
| Háttámla | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliuretán habszivacs, Szivacs sűrűség: 25 kg/m³ |
| Karfa | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliuretán habszivacs, Szivacs sűrűség: 25 kg/m³ |
| Láb | PP (polipropilén) |
| Töltet | 100% poliészter, 100% poliészter |
| Külső huzatanyag | 100% poliészter |
| Szín | Sötétszürke |
| Funkció | Beépített lábtartó, Fokozatmentesen állítható |
| Rugó típus | Táskarugó |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 75 cm, Magasság: 100 cm, Mélység: 91 cm |
| Ülésmagasság | 47 |
| Ülés mélység | 51 |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 76 cm, Hosszúság: 80 cm, Magasság: 58 cm |
| Súly | 29 kg |
| Max. terhelhetőség | 110 kg |
| Maximális terhelés ülésenként | 110 kg |
| Csomagok száma | 1 |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | FSC® 100% |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Tetszik
Nagyon kényelmes
Név: László
Foglalás átvétele
A lefoglalás, az átvétel, kiválasztott termék..., minden a legnagyobb rendben és gyorsan ment
Név: Bagi János
Szuper fotel
Anyag minősége és kivitelezése is nagyszerű. VEJLBY kanapéhoz vásároltam, tökéletesen passzol. Csak ajánlani tudom.
Név: Varga Gábor
ΑΝΑΠΑΥΤΙΚΗ
Για τα χρήματα της είναι πολύ-πολύ καλή και κυρίως αναπαυτική. Φαίνεται να είναι και καλή κατασκευή. Αντί για καναπέ πήρα δυο από αυτές έτσι τις χρησιμοποιώ καθημερινά. Η τιμής της σε σύγκριση με αντίστοιχα προϊόντα από άλλο σκανδιναβικό κατάστημα είναι πολύ πιο τίμια.
Név: STEFANOS
Naslanjač VEJLBY temno siv
Naslanjač se lepo poda naši dnevni in naši sedežni. Zelo udoben in primeren za večerno branje knjig. Zelo priporočam.
Név: Ines
Stoel
Mooi en niet duur
Név: Grietje
Relax fotelje
Odlična konstrukcija i materijal Vrlo su udobne i u svaku oreooruku
Név: Vlatka
Křeslo
Fantastické, pohodlné.
Név: Marcela
Vejlby fauteuil
Fijne relax stoel met een zachte stoffen bekleding, een stevige en comfortabele stoel voor een betaalbare prijs.
Név: JAN
Чудесно кресло
Много удобно кресло! Лесно за сглобяване. Препоръчвам!
Név: Дарина
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.