ABILDSKOVFotel ABILDSKOV elektromos fekete textilbőr
Textilbőr huzattal. Ülőpárna táskarugókkal és habszivaccsal. Habszivacs hátpárnával. Elektromosan irányítható fokozatmentes döntési mechanizmussal és beépített lábtartóval. SZ71 x MA83-103 x MÉ90-154 cm
| Típus | Fotel |
|---|---|
| Anyag | Habszivacs, LVL, PP (polipropilén), PU (poliuretán), Furnérlemez, Poliészter, Acél |
| Anyag | Ülés: PP (polipropilén), PU (poliuretán), Hátoldal: PP (polipropilén), PU (poliuretán), Furnérlemez, Acél, Karfa: PP (polipropilén), PU (poliuretán), Furnérlemez, Láb: PP (polipropilén) |
| Váz | Acél |
| Ülés | Anyag: PU (poliuretán), Poliészter, Szivacs anyaga: PU (poliuretán), Szivacs sűrűség: 30 kg/m³ |
| Háttámla | Anyag: PU (poliuretán), Poliészter, Szivacs anyaga: PU (poliuretán), Szivacs sűrűség: 25 kg/m³ |
| Karfa | Anyag: PU (poliuretán), Poliészter, Szivacs anyaga: PU (poliuretán), Szivacs sűrűség: 28 kg/m³ |
| Töltet | Poliuretán habszivacs, 100% poliészter |
| Szín | Fekete |
| Funkció | Beépített lábtartó, Fokozatmentesen állítható |
| Rugó típus | Táskarugó |
| Rugó/m² | 49 |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 71 cm, Magasság: 83-103 cm, Mélység: 90-154 cm |
| Ülésmagasság | 49 |
| Ülés mélység | 46 |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 74 cm, Hosszúság: 77 cm, Magasság: 64 cm |
| Súly | 30 kg |
| Max. terhelhetőség | 110 kg |
| Maximális terhelés ülésenként | 110 kg |
| Csomagok száma | 1 |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | FSC® 100% |
| Útmutató | A törléshez nedves kendőt használjon |
| Méret | Szélesség: 71 cm, Magasság: 83-103 cm, Mélység: 90-154 cm |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 74 cm, Hosszúság: 77 cm, Magasság: 64 cm |
| Súly | 30 kg |
| Használat | Beltéri |
| Áramforrás | Elektromos csatlakozó |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Skönaste
Mycket skön fotölj. Det bästa med den är att det är en nätt fotölj. Den passar bra in bland våra dyra designade möbler och ser faktiskt ut som äkta skinn.
Név: Kristin
CADEIRÃO RECLINÁVEL ABILDSKOV
Funciona bem e tem uma razoável relação qualidade/preço. Podia ter um encosto um pouco mais elevado para suportar a cabeça. Admito que em pessoas de estatura mais baixa isso não seja um problema. No geral é positivo.
Név: Fernando
Fotel rozkładany elektryczny
Mięciutki, super się rozkłada, polecam
Név: Krzysztof
Skön & Smidig
Köpte fåtöljen till min far i födelsedagspresent, och han blev jättenöjd. Den är skön att sitta i, och även att ligga i, då den har en elektrisk utfällbar fotpall. Känns som riktigt skinn, och är väldigt smidig och tar ingen stor plats. Lätt att sätta ihop ! Rekommenderas !
Név: Åsa Eriksson
God stol
Helt grei stol til prisen da den var på tilbud.
Név: Heidi
odporúčam
kreslo plne splnilo očakávané funkcie
Név: Ľudmila
Fotölj
Mycket bra! Skön att ligga i.
Név: Annelie
Slap af stol
Stolen er noget hård at sidde i, men dejligt med automatisk løft af benstøtte
Név: Eva Nørregren
coimbra
muito satisfeito
Név: joao
mooie stoel
In Venlo besteld en opgehaald. Netjes en vriendelijk geholpen. De stoel is makkelijk in elkaar te zetten. Zit lekker, voelt lekker. Zelfs de kleinkinderen vechten erom om er op te mogen zitten. Met dat het een mooie stoel is , toch maar 4 sterren. Het onderstel is niet stabiel. Het is voor deze stoel te klein/kort.. De kans dat de stoel omvalt als je erin zit, is zeer aanwezig. Ook als hij uitgeklapt is dit risico nog sterker aanwezig. Kan gevaarlijke situatie opleveren. Maar voor die prijs mag je niet klagen ( ik heb hem ook nog eens gekocht in de aanbieding ). Dus dat zit super lekker!
Név: Rene
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.